[usunięto] Kolor autobusu AI |
Ostatnio pobrałem mape Wałbrzych 4.1. Do mapy dołączony jest autobus o nazwie IKARUS_by_TEETA_free który u mnie nie działa. Nie wczytuje się i widać tylko kawałek jego tylnej części. Postanowiłem więc że wywalę go z AI. Wszystko co z nim związane w pliku ailists.cfg usunąłem i zastąpiłem tym:
[aigroup_depot_typgroup_2] Vehicles\Bustrainz_Citybus_i280\Citybus-i280.33_84_1_a.bus 1028 Minsk Whithe-Red 1090 Minsk Whithe-Red 1387 Minsk Whithe-Red 1397 Minsk Whithe-Red 1473 Minsk Whithe-Red 1490 Minsk Whithe-Red 2105 Minsk Whithe-Red 2205 Minsk Whithe-Red 2206 Minsk Whithe-Red 2210 Minsk Whithe-Red [end] Ikarus którego tutaj użyłem normalnie się wczytał i jeździ w trafficu ale nie w takim kolorze jakim bym chciał. Czy ktoś mógłyby mi powiedzieć jak należy to poprawnie napisać aby Ikarusy na mapie miały kolor o nazwie Minsk Whithe-Red? Nazwę tą wziąłem z panelu w którym wybieramy autobus do zrespienia Natomiast numery wziąłem z tego samego panelu nad polem do wpisywania numerów rejestracji. Robię to po raz pierwszy i na pewno coś zrobiłem źle ;/ Mam jeszcze takie dodatkowe pytanie: Czy ilość tych: 1028 Minsk Whithe-Red 1090 Minsk Whithe-Red Ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o ilość autobusów jeżdżących po mapie ? Jak wpisze tylko raz to będzie jeździć tylko jeden autobus po mapie czy tylko jeden rodzaj autobusu ?
Dubel.
Wątek został przeniesiony do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |