[usunięto] Konwert mojej mapy, oraz poprawki. |
Witam wszystkich, przedstawiam Wam nie dokończoną mapę Chorzów ul. Ryszki, Gałeczki do Silesia City Center, która biegnie przez DTŚ.
Czy byłby ktoś chętny dokonania poprawek głównie skrzyżowań i dokończenie Drogowej Trasy Średnicowej. Prosiłbym też o konwert mapy do OMSI 2. Link do filmu na YT: https://www.youtube.com/watch?v=3TbIpvc1lAs Link do mapki: http://www.mediafire.com/download/zvnrqw...Center.zip Mapa na razie działa tylko w OMSI 1, ale prosiłbym o dokonanie konwertu do OMSI 2.
Musisz się zdecydować. Albo pokazujesz postępy, albo udostępniasz mapę do pobrania, albo szukać kogoś do pomocy. Od tych trzech spraw są zupełnie inne działy/tematy.
Wątek został przeniesiony do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |