[usunięto] [usunięto] Mapa w edytorze działa a w grze nie. |
Pobrałem pewną mapę i po włączeniu jej w grze widać tylko niebo, natomiast po włączeniu jej w edytorze wyświetla się cała. Co może być nie tak i jak to naprawić?
Zbadałem mapę ,,map tools" em i wyskoczyły takie braki obiektów: Sceneryobjects\BusdriversObjekte\AB Abfahrt.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Autobahnschild.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Autobahnschildge.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Entfernungstafel.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Naechste Abfahrt.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Naechste Abfahrtge.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Stange senkrecht.sco Sceneryobjects\BusdriversObjekte\Stange waagerecht.sco
Uzupełnić brakujące pliki.
Wątek został przeniesiony do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu. Wątek został przeniesiony do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |