[wydzielono] Dobór ustawień OMSI do sprzętu |
Chciałbym się doradzić, jakie ustawienia były by najlepsze do mojego laptopa,ponieważ podczas ładowania mapy w trakcie jazdy występują tzw.ścinki.
Poniżej wypiszę jego dane: Windows 10 Procesor intel CORE i5 7 generacji 2,5GHz do 3,5GHz 8GB RAM Dysk 1TB Grafika NVIDIA GEFORCE GTX 1050 4GB Pozdrawiam ![]()
Proszę zastosować się do wymagań podanych w pierwszym poście. W przeciwnym razie post poleci do kosza.
Ja będę zdrów z pewnością lecz nie dziś
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Ja będę zdrów z pewnością lecz nie dziś
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |