[wydzielono] Fikcyjny Szczecin 2.50.xx |
Witam! Ja mam problem następujący. Odkąd zainstalowałem mapkę to po prostu nie mam dostępu do Solarisów Urbino 18. Po wgraniu mapy w ogóle nie wczytuje ich tekstur i nie wiem czym to jest spowodowane. Na nowo instalowałem folder z Solarisami z MEGA PACKA i nie pomogło. Nie idzie ani wybrać tegoż pojazdu, ani w ruchu AI go nie ma (jest tylko kierowca i trzaski dżwiękowe).
Proszę o pomoc... EDIT: Tyczy się to też również Mercedesów od Helvete EDIT #2: Problem rozwiazany. Prosze usunac post. ![]() ![]()
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
Ja będę zdrów z pewnością lecz nie dziś
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |