Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[wydzielono] Gdyńskie tekstury by Golfsztrom [Nowa Tekstura: Jelcz 120MM/2 PKM Gdynia]

#1

(25.02.2016, 14:10)Golfsztrom napisał(a): @marcin21592

Ale, ja nie dałem tobie zgody na modyfikowanie mojej tekstury, bez pozwolenia! Zezwolenie dostali @MZK_Szczecin oraz @Smoke

Nie edytowałem Twojej tekstury, tylko załączony do Solarisów plik body_wew.png.
Procesor: Intel i5-4670 3,4 Ghz
Karta graficzna: Gigabyte Geforce GTX 760 2GB
Pamięć: 2 x 4GB
 Podziękowania za post: MZK_Szczecin(+1)

#2

Nie będę się kłócił, ale bez mojego pozwolenia zrobiłeś jednak modyfikację - nie uzyskałeś zgody na to!

#3

Ja też nie zamierzam się kłócić, choć nie rozumiem z jakiej racji rościsz sobie prawa do pliku body_wew.png, skoro jest on częścią całej modyfikacji wydanej przez Crashera. Więc jeśli ktoś miałby tu czegokolwiek zabraniać, to właśnie on.
Procesor: Intel i5-4670 3,4 Ghz
Karta graficzna: Gigabyte Geforce GTX 760 2GB
Pamięć: 2 x 4GB

#4

I tak już jest "po kompocie", ponieważ nazwa tematu jest inna i już nie zajmuję się teksturami z innych miast niż Gdynia. I tutaj już piszę z moimi teksturami z innych miast róbcie sobie co chcecie - zezwalam. Koniec spamu. Ale gdyńskich ciągle tyczy się ta zasada. Modyfikacje zrobił @Smoke i to wystarczy.

Pozdrawiam,
Golfsztrom

#5
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2016, 21:43 przez skawek.)

Jeśli mamy zareagować w tej sprawie i przyjrzeć się jej, proszę o kontakt. Póki co - wydzielam ze względu na zgłoszenie.

Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA





Użytkownicy przeglądający ten wątek: