Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[wydzielono] Projekty w przygotowaniu - prezentacja i komentarze

#1

sgo napisał(a):Jaka kurde, niemożliwa. Przednie szyby spełniają normy, więc o co chodzi... Zastanówcie sie czasem nim coś napiszecie. Patrzycie, aby gdzie się przyczepić zamiast cks w końcu pochwalić. Argument szyby za ciemne w nocy to od wróżbity Macieja? Jak za ciemne to se rozjaśnij...[...]
Oho. Widzę "cfaniactfwo".
Posłuchaj mnie małorolny człowieku niezbyt inteligentny:). Jeździsz Manami z dodatku Mainz ? Spróbuj pojeździć po godzinie 23, a potem pojeździć po 23 zwykłym Jelczem. Widać różnicę ? Jeżeli nie to polecam duuuuże okulary ze szkłami jak denko od słoika. Być może tu aż tak "czarno" nie będzie.
A skoto taki mądry jesteś to byś napisał do starego OmniWina jak te szyby rozjaśnić, a nie zapluwasz mi tu monitor:).

A i przeoczyłem jeden szczegół. Ma dziwne załamanie na tylenej klapie.
 Podziękowania za post: Magister(+1)

#2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2015, 09:56 przez sgo.)

Nie pozwoliłbym sobie tego nieskomentować. Nie jeżdżę Manami z Mainz i nie zamierzam, bo są zbyt słabe. Swoim postem udowadniasz, że sam nie masz za grosz kultury i inteligencji, skoro wyzywasz innych i sprowadzasz do swojego poziomu tym samym zbaczajac z tematu dyskusji. Skoro napisałeś, że umiesz rozjaśnić szybu to po co zwracasz uwagę na mało ważny szczegół... Liczy się całość a nie jakiś detal, który można zmienić w sposób nieskomplikowany.
Zapraszam!
sgo70 TV

NASTĘPNY PRZYSTANEK:
OCH TEATR (Ż)
MKM'y precz!

#3

(05.12.2015, 09:53)sgo napisał(a): Skoro napisałeś, że umiesz rozjaśnić szybu to po co zwracasz uwagę na mało ważny szczegół... Liczy się całość a nie jakiś detal, który można zmienić w sposób nieskomplikowany.

(05.12.2015, 09:47)OmniWin napisał(a): A skoto taki mądry jesteś to byś napisał do starego OmniWina jak te szyby rozjaśnić, a nie zapluwasz mi tu monitor:).

Ktoś tu chyba nie umie czytać, bo Omni nigdzie nie napisał, że potrafi te szyby rozjaśnić:facepalm:

Jak dla mnie autobus super, ale decydujący wpływ będą miały dźwięki i pulpit;)
[Obrazek: banner.png]

#4

Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!

PCB: Gigabyte GA-970A-DS3
CPU: AMD FX-8350 @ 8x4.4GHz + Raijintek EreBoss
RAM: 8GB RAM DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX480 Nitro+ 8GB
PSU: Corsair TX850M
OS: Windows 10 Pro x64

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA



Find me on: fb.me/mattezpl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: