[wydzielono] Solaris Urbino 12 III |
Co do pulpitu: Przycisk od połówki drzwi nie powinien być wciśnięty i go klikniemy (będzie tak samo ustawiony jak inne przyciski) to drzwi się otworzą?
No że przycisk od półówki jest w inną strone to zdjęcie http://phototrans.eu/images/photos/origi...598943.jpg (jest wciśnięty) a jak go się wciśnie i będzie w pozycji tak jak inne przyciski to drzwi się otworzą. Kapujesz? Bo inaczej nie umiem wytłumaczyć : D
Coś źle dedukujesz. Zauważ, ze pod guzikiem świeci się czerwona "lampka" co oznacza: blokada pierwszej połówki aktywna. Jeżeli przycisk będzie w drugą stronę to wtedy otwierają się "całe" drzwi.
Chyba że ja również nie zrozumiałem twojego postu i o to o co ci chodzi.
Dobrze rozumiesz, i źle.
Tak, świeci się się czerwona "lampka" i jest włączona blokada pierwsze połówki, ale nie otwierają się całe drzwi a jedynie 1 połówka. Pozdrawiam.
... Jeżeli są wszystkie drzwi są zamknięte i klikniesz ten przycisk otworzy się tylko 1 połówka. Koniec OT.
Jak jeszcze coś chcesz napisać, to na pw
@Excellence ma racje , bo ta sama historia jest w Grudziądzkich SU12 z symbolem W29 .
Posty zostały wydzielone do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |