Strefa OMSI

Pełna wersja: Sprawa rang na Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.

Zgodnie z obietnicami, zrobiliśmy porządki w rangach. Zanim skomentujecie, "shejtujecie" i wylejecie wiadro pomyj na nas, czyli na wybierających, podkreślam, że nie jest to jeszcze ostateczny skład rang. Do 23 grudnia niektóre osoby mogą jeszcze awansować, ze względu na różnice zdań w Ekipie. Postaramy się jednak, żeby zamknąć temat szybciej. Z takimi Użytkownikami prawdopodobnie skontaktuję się przez priv.

W przypadku, gdy ktoś nie czuje się doceniony, bądź chciałby wskazać inną osobę, która na rangę zasługuje - proszę pisać do dowolnej członka ścisłej Ekipy, ale po 23 grudnia.

Pod koniec każdego miesiąca będzie przeprowadzana weryfikacja rang i jest to gwarancja odwzorowania aktualnej sytuacji Forum i Sceny symulatora na "kolory".

Przypominam, że oprócz koloru, rangi wpływają na pojemności skrzynek PW oraz miejsce na załączniki, obecnie są to wartości:
- Twórca, Ekspert - 6000 PW / 10 MB na załączniki + możliwość założenia konta e-mail w domenie, utrzymywanie plików na serwerze (ściąganych jednak sporadycznie) lub osobista subdomena;
- Zasłużony - 2000 PW / 6 MB na załączniki;
- Aktywny - 250 PW / 4 MB na załączniki;
- Użytkownik - 120 PW / 3 MB na załączniki.

Oczywiście fakt, że ktoś jest w tej chwili Zasłużony, nie oznacza, że po zwiększeniu aktywności nie może awansować na Twórcę czy Eksperta (będzie to nawet łatwiejsze aniżeli z poziomu Użytkownika).

Proszę zatem jeszcze o chwilę cierpliwości:)
Przekierowanie