Odpowiedź 
Sprawa rang na Forum
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,441
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 517
Post: #1
Sprawa rang na Forum
Witajcie.

Zgodnie z obietnicami, zrobiliśmy porządki w rangach. Zanim skomentujecie, "shejtujecie" i wylejecie wiadro pomyj na nas, czyli na wybierających, podkreślam, że nie jest to jeszcze ostateczny skład rang. Do 23 grudnia niektóre osoby mogą jeszcze awansować, ze względu na różnice zdań w Ekipie. Postaramy się jednak, żeby zamknąć temat szybciej. Z takimi Użytkownikami prawdopodobnie skontaktuję się przez priv.

W przypadku, gdy ktoś nie czuje się doceniony, bądź chciałby wskazać inną osobę, która na rangę zasługuje - proszę pisać do dowolnej członka ścisłej Ekipy, ale po 23 grudnia.

Pod koniec każdego miesiąca będzie przeprowadzana weryfikacja rang i jest to gwarancja odwzorowania aktualnej sytuacji Forum i Sceny symulatora na "kolory".

Przypominam, że oprócz koloru, rangi wpływają na pojemności skrzynek PW oraz miejsce na załączniki, obecnie są to wartości:
- Twórca, Ekspert - 6000 PW / 10 MB na załączniki + możliwość założenia konta e-mail w domenie, utrzymywanie plików na serwerze (ściąganych jednak sporadycznie) lub osobista subdomena;
- Zasłużony - 2000 PW / 6 MB na załączniki;
- Aktywny - 250 PW / 4 MB na załączniki;
- Użytkownik - 120 PW / 3 MB na załączniki.

Oczywiście fakt, że ktoś jest w tej chwili Zasłużony, nie oznacza, że po zwiększeniu aktywności nie może awansować na Twórcę czy Eksperta (będzie to nawet łatwiejsze aniżeli z poziomu Użytkownika).

Proszę zatem jeszcze o chwilę cierpliwości:)


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

20.12.2015 18:52
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: