Strefa OMSI

Pełna wersja: Warszawa Białołęka (v1.50)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: TY10MmR.jpg]

Projekt: Warszawa Białołęka
Wersja: 1.50
Autor: Matej, eSeL
Pomoc przy rozkładach: Adamek
Konwert mapy do OMSI 2: jss2008

Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Poprawka, która jest wykonana przez eSeLa zawiera odświeżoną scenerię na odcinku Metro Młociny - Mehoffera oraz dodaną nową linię - 211 kursującą na fikcyjnej trasie: Nowodwory - Buków.

Gorąco zachęcam do modyfikacji, ale jednocześnie do publikowania ich na TYM forum. Uważam, że na mapie powinien zostać wymieniony asfalt, chodniki, linie poziome, tekstury, trawa - nie jestem w stanie się tego podjąć (bo mam swój projekt), ale liczę na Was. Będę niesamowicie wdzięczny.

Wrzucam mapę, która nie jest ukończona, a w dodatku nie jest "współczesna". Na przykład ma radiusy czy standardowy asfalt. Jeszcze raz powtarzam: modyfikujcie, zgadzam się, ale wydajcie to na tym forum. Niech ta mapa będzie wspólna dla wszystkich bo widzę, że nadal się cieszy popularnością.

Jednocześnie zabraniam rozpowszechniania tego linku na innych forach bez podania autora oraz forum, na którym się znajduje. Dodatkowo, mapa może być wykorzystywana w wirtualnych firmach tylko i wyłącznie za moją zgodą.

Zezwalam na reupload:)

Miłej zabawy!



Czy to jest linia z Z-11? To jest ta mapa która pokazuje stan na rok 2008?
Nie..
(07.01.2016 19:19)04igor04 napisał(a): [ -> ]Czy to jest linia z Z-11? To jest ta mapa która pokazuje stan na rok 2008?

Polecam się zapoznać z filmikiem, który obrazuje stan rzeczywisty. Poza tym, nie Z-11, a Z-1. Tamta mapa nazywa się "Warszawa Północna" i nie ma nic wspólnego z tym, co dzisiaj zaprezentowałem.
Gdyby ktoś wolał pobierać z MEGA, dodaję mirror.

Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Uprzejmie donoszę, że folder mapy jest niewłaściwy (albo filmik prezentujący dodatek):D W paczce jest 'czysta' modyfikacja eSeLa, nie ma torowiska na Tarchomin, wysepek Grochowiaka, nowych zapowiedzi;)
Ameryki nie odkryłeś. Nie ma żadnego torowiska, zapowiedzi i wysepek. To są prywatne modyfikacje, które nie ujrzały światła dziennego, a autor filmu widocznie sobie je wykombinował. Pisałem w pierwszym poście:

Cytat:Wrzucam mapę, która nie jest ukończona, a w dodatku nie jest "współczesna". Na przykład ma radiusy czy standardowy asfalt.

Zapowiedzi się niedługo pojawią i będzie oddzielna modyfikacja.
Linia 211 na trasie Nowodwory-Buków nie ma przypisanych przystanków dla busów AI ?

Plik 211-NOW_BUK.ttp wygląda w notatniku tak:

[trip]
211-NOW_BUK
Bukow
211

.........................
Stations
.........................


.........................
Profiles
.........................

[profile]
standard
8.000
Mapka w wersji 1.50 jest po prostu cudowna. Czuć Warszawski klimat. Jeździłem na razie wozem O407 z automatyczną skrzynią, ale na tą mapę polecam jeszcze Mercedesa Citaro lub Solarisa U18. Mapka jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Przy dużej ilości obiektów i budynków w ogóle się nie zacina, chodzi płynnie. Ogólna ocena to 9,99/10 a dlatego odjąłem 0,01 ponieważ linie jak dla mnie są ciut za krótkie. Pozdro:P
Czy są zaplanowane zapowiedzi do mapy ?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie