Strefa OMSI

Pełna wersja: City Bus O305 (v1.10)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wydaje mi się, że typek gra na klawiaturze i wcale nie ma patcha 1.04, na którym to praca kierownicy przy wyższych prędkościach wygląda inaczej (jeśli to ustawienie jest włączone). Druga opcja to źle skonfigurowana kierownica, albo po prostu nie potrafi nią się posługiwać...

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że CG działa tak jak w LU200, czyli jest możliwość otwierania z zewnątrz? Bo mam co do tego wątpliwości...
Jak dla mnie to zdecydowanie za drogo. Ale model jest bardzo ładny. Głownie przez tekstury.
W większości wygląda jak SD202 tak na pierwszy rzut oka. Podczas oglądania filmu radzę szczerze wyłączcie głos, gość gada o samej roletce kierowcy z minute... niemcy to mają gadane jak chyba nikt....
Powiem wam tylko tyle skrzynia manualna działa cud miód;) Automatyczne sprzęgło zostało tutaj użyte
Nie miałem zbyt dużo czasu aby go przetestować. Lecz z tego co zobaczyłem i usłyszałem to manual działa wyśmienicie, i do tego w końcu automatyczne sprzęgło.
Kupiłem ten autobus,ale zimnego zapłonu nie ma . Więc na uruchamianie silnika nie ma wpływu ani temperatura,ani akumulatory .:)
Natomiast bardzo fajnie się nim jeździ,wszystko jest takie samo jak w realnym pojeździe . Moja ocena w skali od 0 do 10 9,5:)
No to chyba jednak w vBusa grałeś. Ma zimny zapłon przy niskiej temperaturze i rozładować acu to nie problem..
A to dziwne siwy, ponieważ ja ustawiłem temperaturę powietrza na -20:P I nie ma długiego odpalania.Tylko wcisnę raz i odpala.
"zimne odpalanie" działa bez zarzutów. przy bardzo niskiej temperaturze po prostu kręci raz i ducha. trzeba go rozgrzać żeby odpalić. ktoś przy okazji wie jak uruchomić ciepły guzik?
Ten autobus nie ma CG ,posprawdzałem wszystko i brak przycisków do tego.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie