Strefa OMSI

Pełna wersja: City Bus O305 (v1.10)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
On ma taki system jak Manach SD200 i 202, otwierania dzwi
Proponuje sobie w nim zmienić masę na 15.8 - wtedy silnik pracuje tak jak prawdziwy:)
Parametry są OK, te wozy w czasach swojej świetności naprawdę były takie mocne i zrywne.
Kupiłem, przejechałem się, i powiem jedno - warto było. Szkoda, że nie ma wersji po modernizacji wyposażonej w manuala, ale to nic. Przeszkadza brak "piątki" - równie dokuczliwe, co w PeeRach czy 120M, za to typowe dla tamtych czasów. Wnerwia mnie kiepska wentylacja, w starszych O305 nie idzie przewietrzyć wnętrza i pasażerowie szwargoczą pod nosem, dopiero wersje E2H mają więcej otwieranych okien i jakoś idzie. A podobno Niemcy lubią ciepełko...:P
Świetne dźwięki i skrypty, wydajność też niezła. Mapka również mi się spodobała.:) Dobry dodatek, aczkolwiek nie wiem czy wart takich pieniędzy. Powinien być o połowę tańszy - w końcu to nie cała gra, a jedynie dodatek do niej.
(26.06.2013 12:38)19Rafi90 napisał(a): [ -> ]On ma taki system jak Manach SD200 i 202, otwierania dzwi

Nie licząc wersji dla Neuerdorfa, która ma tak jak w NL202;) .
Kupiłem, przejechałem, oceniłem 100/10:P .
(25.06.2013 19:53)MrDomin napisał(a): [ -> ]Kupiłem ten autobus,ale zimnego zapłonu nie ma . Więc na uruchamianie silnika nie ma wpływu ani temperatura,ani akumulatory .:)
Natomiast bardzo fajnie się nim jeździ,wszystko jest takie samo jak w realnym pojeździe . Moja ocena w skali od 0 do 10 9,5:)

A figa bo ma znaczenie. Ustaw temperature np. -20 i potem wrzuc autobus na mapę. Nie podgrzewaj świec żarowych tylko od razu naciśnij guzik od kręcenia rozrusznikiem. Zgasną światła, wycieraczki spowolnią prace a stary dieselek nie odpali. Dziś sie tym chyba z 15 minut bawiłem:P Nie wiem za to jak z akumulatorami bo nie wiem jak je rozładować (jedyny pomysł to zostawić kompa na noc z włączoną grą i autobusem z włączonymi wszystkimi świałami:D )

Przepraszam za kolejny post, ale dla niedowiarków wrzucam filmik z odpalaniem przy -20 i -30 stopni
http://youtu.be/wbGbz2vW9eo
Również zakupiłem i nie żałuje grosika to najlepszy autobus jaki widziało Omsi;bryła,dzwięki manualna skrzynia biegów,bajer z odpalaniem w niskiej temperaturze dla mnie 100/100 odnośnie samej mapy jest świetna owiele bardziej mi się podoba od Wiednia.Duży + autorom za to że model nie jest wymagający i nie ma turnieju 4 skoczni nawet na średnim sprzęcie.Dla mnie rewelacja chce więcej takich dopracowanych dodatków.
Wczoraj wieczorem, na blogu Strefy ukazała się recenzja dodatku:) Serdecznie zapraszam do jej przeczytania!
Płatny dodatek: to jaki jest czy wydany jako płatny ( każdy chce zarobić ,ale nikt nie chce dać zarobić ) to chyba sprawa drugorzędna dla prawdziwych fanów OMSI.

Sam autobus jest unikatem , jest wart tego zakupu . To po prostu jest mercedes konstrukcji z lat 60-tych ubiegłego wieku, czyli totalna precyzja i najwyższa jakość wykonania. To właśnie zostało pokazane w omawianym dodatku.

Osobny temat to mapa: klasyczne duże miasto, klasyczny widok, niezłe wykonanie mapy , żadnych ciekawych wydarzeń po drodze . może trochę ciekawe jest same miasto , wygląda jak Berlin, Hamburg, Kolonia...

Moje podsumowanie :
- autobus ( brak słów - ocena bardziej niż rewelacja) KONIECZNIE !
- mapa, nie ma chyba znaczenia jaka mapa się ukazała z tym modelem , zwykła miejska mapa, bez zaskoczenia, bez przykrych niespodzianek.

Autobus przecież można wykorzystywać w innych mapach- nada każdej swoiście specyficznego klimatu , będzie z całą pewnością od współczesności , od autobusów nafaszerowanych tysiącem komputerów pokładowych , na rzecz prawdziwego odwzorcowania klimatu lat 60-tych i 70-tych, precyzji wykonania itp.

Stanowczo POLECAM
Witam. Czy jest możliwość "zmuszenia" tego dodatku do instalacji w innym miejscu niż domyślne? Omsi mam na innym dysku i instalator nie wykrywa gry...
Nie ma takiej możliwości, instalator sam sobie wyszukuje pliki gry.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie