Strefa OMSI

Pełna wersja: Mapka Szczecina 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cześć wam, od dłuższego czasu zastanawiałem się czy warto zrobić mapkę Szczecina + Police i okolice, czytałem o projektach Szczecina które w sumie nie wiem kiedy wyjdą, a czytałem ze chcielibyście rożnymi liniami jeździć.:P, a wiec od ostatniego czasu tworze wraz z pomocą Kacpiego mapkę Szczecina z każdą możliwą linia autobusowa jak i tramwajowa:)
A teraz czas na screeny :

Pętla Autobusowo -Tramwajowa Głębokie
[Obrazek: Lj5rMLz.jpg]

Dubois (troche ubogie bo bez dróg, a torowisko asfaltowe bedzie do zmiany , teraz jest by sprawdzic czy wszystko sie dobrze zgadza)
https://i.imgur.com/XRk0eqH.jpg

Plac Rodła
https://i.imgur.com/8gahpvV.jpg

Plac Szarych Szeregów (Zwrotnica od strony Wojska Polskiego Bedzie do poprawki
https://i.imgur.com/8AgoujP.png

Ludowa (Widok na pętle z peronu Lini 6)
https://i.imgur.com/k0DdOFi.jpg

Ludowa (Wjazd na pętle)
https://i.imgur.com/ZgpHHyq

to tyle na dzień Dzisiejszy:)

Przy okazji Poszukujemy osób do pomocy m.in przy tworzeniu obiektów/splinów jak i osoby które chciałyby pomóc w czymś innym chętnych zapraszamy do kontaktu pw:)
Hmm... Każda możliwa linia? Kilka lat roboty :v
Nie wiem jaki macie plan, ale ja bym wydawał mapę w wersjach - w każdej po kilka linii. Jeśli chcecie wydać dopiero całość skończoną, to nie ma / ciach /, że dacie radę.

Powodzonka:D
Zamysł jest taki, żeby wydawać w częściach;)
Będą Przede wszystkim wszystkie linie jeżdżące z Kołłątaja:)
Albo można podzielić mapkę na osobne kawałki i każda będzie miała osobny rejon np. Szczecin , police itp.
W planach jest zamiar wydania w częściach ze względu na silnik omsi;) aczkolwiek tak jak opisałem wszystko z dnia na dzień przybiera na siłach jesteśmy na etapie układu torowiska + układ drogowy;)
Mapa będzie wydawana stopniowo, do momentu gdzie będziemy widzieć, że omsi daje radę - do tego momentu będziemy robić;) Przez to musimy uważać na każdy obiekt i splin jaki stawiamy aby nie obciążyć omsi:)
Wszyscy się tak podniecają, a tak na prawdę to na razie nie ma tu kompletnie czego oceniać. To, co przedstawiliście na screenach, sam bym zrobił w jakieś 2 godziny. Plan macie baaaardzo ambitny (co sugeruje, że macie małe pojęcie nt. budowy map w tym "symulatorze"),, więc co z tego finalnie wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie okaże się z czasem. Na ten czas proponuję jednak porządnie się przyłożyć i pokazać odcinki z pełnym otoczeniem;)
Po primo to są zdjęcia z początku prac;) etapy są podzielone na osoby;) jedna zajmuje się torowiskiem a inna układem drogowym;)
Ja tam także zaczynam większy projekt jednak pokażę jego postępy jak nie będzie takich pustek. Ale zawsze lepiej pokazać kilka kafli ze splinami, że projekt będzie zawierał całe miasto itd. a nie przedstawiać projekt na poważnie (jak na przykład powyższego Kuby;))

Już raz była taka dyskusja i ja decyzję innych użytkowników podtrzymuję, że projekty powinny być pokazywane kiedy mają ukończone gdzieś z 50% tego co zostało zaplanowane. Wmawiacie innym wielkie projekty a z dnia na dzień możecie je porzucić z różnych powodów.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie