Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 2]  Mapka Szczecina 2018

#1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2018, 16:37 przez tomeckyszczecin.)

Cześć wam, od dłuższego czasu zastanawiałem się czy warto zrobić mapkę Szczecina + Police i okolice, czytałem o projektach Szczecina które w sumie nie wiem kiedy wyjdą, a czytałem ze chcielibyście rożnymi liniami jeździć.:P, a wiec od ostatniego czasu tworze wraz z pomocą Kacpiego mapkę Szczecina z każdą możliwą linia autobusowa jak i tramwajowa:)
A teraz czas na screeny :

Pętla Autobusowo -Tramwajowa Głębokie
[Obrazek: Lj5rMLz.jpg]

Dubois (troche ubogie bo bez dróg, a torowisko asfaltowe bedzie do zmiany , teraz jest by sprawdzic czy wszystko sie dobrze zgadza)
https://i.imgur.com/XRk0eqH.jpg

Plac Rodła
https://i.imgur.com/8gahpvV.jpg

Plac Szarych Szeregów (Zwrotnica od strony Wojska Polskiego Bedzie do poprawki
https://i.imgur.com/8AgoujP.png

Ludowa (Widok na pętle z peronu Lini 6)
https://i.imgur.com/k0DdOFi.jpg

Ludowa (Wjazd na pętle)
https://i.imgur.com/ZgpHHyq

to tyle na dzień Dzisiejszy:)

Przy okazji Poszukujemy osób do pomocy m.in przy tworzeniu obiektów/splinów jak i osoby które chciałyby pomóc w czymś innym chętnych zapraszamy do kontaktu pw:)
 Podziękowania za post: progejmer5000(+1) , wymoderowano_42366(+1) , MZK_Szczecin(+1) , AntonioHehe(+1)
Odpowiedz

#2

Hmm... Każda możliwa linia? Kilka lat roboty :v
Nie wiem jaki macie plan, ale ja bym wydawał mapę w wersjach - w każdej po kilka linii. Jeśli chcecie wydać dopiero całość skończoną, to nie ma / ciach /, że dacie radę.

Powodzonka:D
Odpowiedz

#3

Zamysł jest taki, żeby wydawać w częściach;)
Dziękuję za 80 repek:party:

[Obrazek: Ftximcv.png]
Odpowiedz

#4

Będą Przede wszystkim wszystkie linie jeżdżące z Kołłątaja:)
Odpowiedz

#5

Albo można podzielić mapkę na osobne kawałki i każda będzie miała osobny rejon np. Szczecin , police itp.
Odpowiedz

#6

W planach jest zamiar wydania w częściach ze względu na silnik omsi;) aczkolwiek tak jak opisałem wszystko z dnia na dzień przybiera na siłach jesteśmy na etapie układu torowiska + układ drogowy;)
Odpowiedz

#7

Mapa będzie wydawana stopniowo, do momentu gdzie będziemy widzieć, że omsi daje radę - do tego momentu będziemy robić;) Przez to musimy uważać na każdy obiekt i splin jaki stawiamy aby nie obciążyć omsi:)
Dziękuję za 80 repek:party:

[Obrazek: Ftximcv.png]
Odpowiedz

#8

Wszyscy się tak podniecają, a tak na prawdę to na razie nie ma tu kompletnie czego oceniać. To, co przedstawiliście na screenach, sam bym zrobił w jakieś 2 godziny. Plan macie baaaardzo ambitny (co sugeruje, że macie małe pojęcie nt. budowy map w tym "symulatorze"),, więc co z tego finalnie wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie okaże się z czasem. Na ten czas proponuję jednak porządnie się przyłożyć i pokazać odcinki z pełnym otoczeniem;)
 Podziękowania za post: Jestem Szymek(+1) , pause1(+1) , Allison(+1) , ZsBlake(+1) , Przemo11(+1) , kacper11179(+1) , Goppel(+1) , AdamAkaAndrzej(+1) , kardaszjan(+1) , Alex Simulations(+1)
Odpowiedz

#9

Po primo to są zdjęcia z początku prac;) etapy są podzielone na osoby;) jedna zajmuje się torowiskiem a inna układem drogowym;)
Odpowiedz

#10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2018, 10:45 przez Allison.)

Ja tam także zaczynam większy projekt jednak pokażę jego postępy jak nie będzie takich pustek. Ale zawsze lepiej pokazać kilka kafli ze splinami, że projekt będzie zawierał całe miasto itd. a nie przedstawiać projekt na poważnie (jak na przykład powyższego Kuby;))

Już raz była taka dyskusja i ja decyzję innych użytkowników podtrzymuję, że projekty powinny być pokazywane kiedy mają ukończone gdzieś z 50% tego co zostało zaplanowane. Wmawiacie innym wielkie projekty a z dnia na dzień możecie je porzucić z różnych powodów.
 Podziękowania za post: Jestem Szymek(+1)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości