Strefa OMSI

Pełna wersja: OMSI 2 Add-on Hamburg Buses (DLC Hamburger Buspaket)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: 52048487834445775375.jpg]

Projekt: OMSI 2 Add-on Hamburg Buses
Wersja: 1.0?
Autor: Darius Bode
Źródło: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
Zakup: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Dodatek "Hamburg Buses" dodaje trzy autobusy miejskie Hamburga najnowszej generacji 2017 do OMSI. Obejmuje to 21-metrowy autobus przegubowy o dużej pojemności z 4 osiami oraz wersje solo i przegubowe o odpowiednio 12 i 18 metrach.

W porównaniu z dodatkiem "Drei Generationen" wszystkie pojazdy mają teraz zupełnie nowe tekstury zewnętrzne 4K i przerobione modele 3D. Pierwszą rzeczą, którą należy zapamiętać z siedzenia kierowcy, jest nowo wymodelowany pulpit nawigacyjny zgodny ze standardem operacyjnym "B2E".

Prawdziwie oryginalne, przesuwane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drzwi skrzydłowe, różne reklamy zgodne z liniami autobusów w Hamburgu, realistyczne dźwięki silnika od wewnątrz i na zewnątrz, a także 4-biegowe i 6-biegowe automatyczne skrzynie biegów oferują zupełnie nowe wrażenia z jazdy .

Autobusy zostały zoptymalizowane do użytku na mapie HafenCity, obsługując specjalne plany przekierowań i specjalne ogłoszenia. Są również kompatybilne z innymi mapami i systemami biletowymi.

Cechy:
- Najnowsze autobusy miejskie z Hamburgu najnowszej generacji 2017 r
- Autobus przegubowy o dużej pojemności z 21 metrową długością i 4 osiami
- Wersje solo i przegubowe o długości odpowiednio 12 i 18 metrów
- Całkowicie nowe tekstury zewnętrzne 4K i przerobione modele 3D
- Nowo wymodelowany pulpit nawigacyjny zgodny ze standardem operacyjnym "B2E"
- Prawdziwie oryginalne zewnętrzne drzwi przesuwne i wewnętrzne drzwi skrzydłowe
- Różne reklamy na wzór prawdziwychz Hamburga
- Realistyczne dźwięki silnika od wewnątrz i na zewnątrz
- 4-biegowa i 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów z nowymi dźwiękami
- Zoptymalizowane zredukowane modele AI

Screeny:
[Obrazek: 08901642913549977444.jpg] [Obrazek: 07534370965465474947.jpg] [Obrazek: 28982057507165908048.jpg] [Obrazek: 47207016654255981771.jpg]

Zródło : dann462


Chyba jak na razie najlepsze autobusy od tego autora jakie są. Oczywiście fizyka głupieje, ale dopiero przy jeździe z dużą prędkością (ok. 80 km/h), ale któremu pojazdowi wtedy nie głupieje...?
Genialne autobusy jednak wydaje mi się że system poziomowania jest źle zrobiony.
Gdyby tylko w solówce, drugie drzwi były normalne to by było bosko.
@up Zgadzam się , ale niestety jak sama nazwa dodatku mówi "Hamburg Buses" , Te C2 są oparte na tych realnych z Hamburga, też bym chciał aby one zniknęły.
Nie jestem może jakimś modderem ale może sie to sie da zmienić.
Tak samo w 21 metrowym busie , 1 i 2 drzwi są normalne a reszta nie , i jakoś średnio to wygląda według mnie.
Modyfikacja jest ŚWIETNA. Super się jeździ najnowszymi Citarami C2. Autor wykonał kawał dobrej roboty, szczególnie jeśli chodzi o tekstury i skrypty - jest ich mnóstwo i są wykonane na bardzo wysokim poziomie. Moja ocena 10/10. Mam pytanie - czy ktoś wie jakie można ustawiać setvary w malowaniach, czy takowych nie ma?
Są dwa setvary, ale co do ich działań nie mam pewności.

hide_hochbahn_ext - chyba chowa, albo inaczej. Usuwa z danego malowania pojawianie się naklejek HOCHBAHN, które są na lewym skrzydle (od strony jak się wchodzi do autobusu) drzwi

side_numbers_black - zmieniający kolor czcionki hamburskich taborówek z czarnego na białe

I to tyle.
(19.03.2018 19:33)omsifan123 napisał(a): [ -> ]Modyfikacja jest ŚWIETNA. Super się jeździ najnowszymi Citarami C2. Autor wykonał kawał dobrej roboty, szczególnie jeśli chodzi o tekstury i skrypty - jest ich mnóstwo i są wykonane na bardzo wysokim poziomie. Moja ocena 10/10. Mam pytanie - czy ktoś wie jakie można ustawiać setvary w malowaniach, czy takowych nie ma?

Są. W skrytptach masz visual varlist i tam są. Co prawda nie ma ich za wiele ale likwidują wiele denerwujących detali.
Czy ja wiem. Ja już zrobiłem z conajmniej 6.

Ja nie ma malowania z którego chciałbyś z korzystać to najszybszą drogą jest zrobienie jej samemu.
Jak dla mnie tymi C2 jeździ się bardzo przyjemnie. Każdy element tych autobusów jest starannie zrobiony. Mi najbardziej podoba się ten pulpit wymodelowany na nowo. Poza tym posiada dużo ciekawych gadżetów. Natomiast istnieje jedna sprawa, która bardzo mnie irytuje. System samo-zamykania się drzwi. Moim zdaniem system ten jest bardzo wygodny w przypadku włączenia przyzwolenia, jednak jest denerwujący w sytuacji gdy sam chcę manualnie zamknąć drzwi. Istnieje może opcja by taki system wyłączyć? Nie doszukałem się informacji na ten temat w internecie. Szukałem rozwiązania trochę po skryptach tych modelów, jednak nie znam się za bardzo na tym i nic nie mogłem zrobić.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie