Strefa OMSI

Pełna wersja: Mobilis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Mobilis Spółka z o.o. – należące do spółdzielni Egged, będącej największym przewoźnikiem autobusowym w Izraelu, przedsiębiorstwo transportowe z Mościsk, obsługujące komunikację miejską w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie i Toruniu, a także będące właścicielem udziałów w dziewięciu Przedsiębiorstwach Komunikacji Samochodowej działających na terenie Mazowsza i Mazur.


Co wy myślicie o Mobilisie? Wg mnie w ich autobusach jest kiła i mogiła , smród i brud, silnik jak chodzi to chyba dzięki sprawnych skrzyniach Voith, bo inaczej nie da się tego nazwać. Napiszcie swoje opinie.
Autobusy mobilisowe jak dla mnie, po 6 latach eksploatacji- na Bobrowiki na złom. Porysowane, klima się psuje. Krótko mówiąc- smród, bród i ubóstwo, bo tylko solarisy? Mogliby solbusy.

Pozdr.
@Dawid, wystarczy że kupią sprzątaczki, posprzątają i do fabryki.

#217 - Przy końcu kariery był bardzo zajechany.
(21.11.2013 20:12)skyliner napisał(a): [ -> ]Autobusy mobilisowe jak dla mnie, po 6 latach eksploatacji- na Bobrowiki na złom. Porysowane, klima się psuje. Krótko mówiąc- smród, bród i ubóstwo, bo tylko solarisy? Mogliby solbusy.

Pozdr.

Klimatyzacji w tych wozach nigdy nie było (jedynie dla kierowców była ale działała ok 2 lata ) Najgorzej jeżeli chodzi o stan techniczny to jest wóz #223
Solbusy to są dość db wozy więc nie wiem co od nich chcesz . Firma bardzo ładnie się rozwija i za kilka lat możliwe że będzie tak znana jak solaris
Pozdrawiam
O czym Wy mówicie? Solbusy w syfilisie po roku wyglądały by jak Jelcze Libero ;D Z Bydgoszczy jesteście z tego co widzę więc nie wiecie co to znaczy:) A uwierzcie że to nic dobrego.
Solarisy Mobilisu w Bydgoszczy są po prostu okropne.
(29.11.2013 11:03)HuberT napisał(a): [ -> ]Solarisy Mobilisu w Bydgoszczy są po prostu okropne.

Podbijam lol:hihi:

Ich autobusy to złomy jakich mało, mam nadzieje że w sierpniu będzie ich ostatni kurs.

P.S Mobilis ma takie wozy bo chcą zarobić dla szefa, a nie myć albo naprawiać autobusy.
Bydgoszczanie mówią Mobilisowi Papa.
Mam takie pytanie do Warszawiaków (z tego co widać temat mówi ogólnie o Mobilisie, a nie tylko o Bydzi:) ) - czy wiecie może gdzie powędrowały Solarisy Urbinetto 10? Wiem, że do jakichś Bartoszyc, ale chyba nie wszystkie.:) Jeżeli ktoś wie, proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie, solariskuba
@solariskuba
Wysłużone Warszawskie Solarisy U10 wylądowały w Krakowie na czas remontu alei Jana Pawła II i ulicy Mogilskiej. Linia 704. Kursują dosyć często:D, więc dają radę.
http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/0...04t001.htm
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie