Strefa OMSI

Pełna wersja: Przedpremierowe pytania i wątpliwości odnośnie OMSI 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Czyli jak dobrze zrozumiałem, mapa będzie dalej ładowana poprzez jeden rdzeń lecz rzeczy takie jak autobus, pogoda i AI już na innych rdzeniach?
Jeśli chodzi ci o tę plotkę, że pojazd będzie na 1 rdzeń, a mapa na reszcie ładowana to jest to bzdurą. Nie da się tak tego zaplanować i żeby to się tak wykonywało. Sądzę, że będzie się to odbywać dynamicznie, sam kompilator będzie o tym decydować, a zapewne będzie się to działo losowo, procesy według priorytetów Windy będą obsługiwane przez procesor / rdzenie / wątki.
"Fizyka, skrypty, dźwięki i zachowanie AI może być obliczane równolegle do renderowania grafiki, ładowanie segmentów mapy oraz tekstur również. Nawet animacja elementów i system cząsteczek (spaliny, deszcz, śnieg - przyp. tłumacza) może być wydzielony."

Chyba wszystko jasne;)
A gdzie królujący na tamtych drogach Passat? Ogólnie modele będą jakąś atrakcją dla obecnych golfów i mercedesów. Jak tak idzie to ujrzymy nowych ludzi.
(26.02.2013 23:39)Nick™ napisał(a): [ -> ]A gdzie królujący na tamtych drogach Passat? Ogólnie modele będą jakąś atrakcją dla obecnych golfów i mercedesów. Jak tak idzie to ujrzymy nowych ludzi.
Poczekaj na Passata, wszystko w swoim czasie:D
Co on,nic z samochodami AI nie robi? Caly czas te same stare rumory?

Pozdrawiam
Ostatnio krążą różne plotki o OMSI 2. Jednak ja zadam tutaj pytanie, być może ktoś wie co nieco. Otóż OMSI 2 trzeba będzie kupować oddzielnie, czy to będzie update OMSI?
Nowa gra lecz dla posiadaczy OMSI ze zniżką.
Ile będzie kosztowało OMSI 2?
@krzys123 oficjalnej informacji o cenie OMSI 2 jeszcze nie ma:)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie