Odpowiedź 
Awarie autobusów
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 5
Dołączył: 11-2018
Podziękowań: 0
Post: #1
Awarie autobusów
Witam! Mam problem polegający na tym, że za każdym razem gdy chcę jechać jednym z nowszych autobusów w OMSI 2 (pod względem rzeczywistego roku produkcji, nie pod względem wydania modelu w OMSI) autobus ten ma awarię na samym początku rozgrywki. Za każdym razem jest to awaria silnika, skrzyni biegów i czegoś jeszcze, co uniemożliwia poruszanie się autobusem po mapie. Problem dotyczy sporej części modeli, więc to dosyć uporczywa rzecz. Z góry dziękuję za pomoc!

21.07.2021 12:57
Szukaj postów Cytat

Dziadek w OMSI
Użytkownicy
Liczba postów: 59
Dołączył: 07-2018
Podziękowań: 27
Post: #2
RE: Awarie autobusów
Czyżby chodzi o Solbusa? Mi się też nie udało nim ruszyć bo nowy na mapie stał popsuty. W każdym razie na początku w opcjach masz coś takiego jak konserwacja i to oznacza naprawy. Dajesz ten suwak na maxa w lewo bądź w prawo (nie pamiętam co oznacza konserwacja nieskończona - w sensie nie skończyli naprawiać czy naprawiają w nieskończoność), ale w jednej z tych skrajnych pozycji nie powinno się psuc.

21.07.2021 14:21
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: toja
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: