Odpowiedź 
G920 w OMSI 2
Autor Wiadomość

Użytkownik
Użytkownicy
Liczba postów: 1
Dołączył: 12-2019
Podziękowań: 0
Post: #1
G920 w OMSI 2
Witam. Posiadam kierownice Logitech G920 i pomimo wielokrotnej auto-konfiguracji, ustawiana ręcznie ustawień czy ustawiania ustawień innych posiadaczy G920, którzy grają w OMSI 2. Nigdy nie była ustawiona poprawnie. Po wejściu w ustawienia wszystkie pedały są na 49% a gdy chociaż delikatnie poruszę kierownicą, lub wcisnę jakikolwiek pedał lub kliknę jakiś przycisk na kole kierownicy wszystkie pedały zmieniają się z 49% na 100%. W grze tez to widać. Gdy nogi mam zdjęte z pedałów, to w grze tez pedały nie są wciśnięte. Gdy wykonam jakikolwiek ruch kołem kierownicy/pedałami lub gdy kliknę przycisk na kole kierownicy to nagle pedał hamulca jest wciśnięty „do dechy”. Więc ruszając autobusem, gaz działa normalnie - przyspieszam. Ale jak zdejmę stopę z pedału gazu to autobus mi hamuje. Bo gdy nie wciskam żadnego pedału to hamulec jest wciśnięty i dlatego nie mogę normalnie jechać. Proszę o pomoc. Problem nie jest z kierownicą czy pedałami tylko z grą - w innych grach jest normalnie. Podobno problem leży po stronie osi pedałów. Podobno muszę „rozdzielić oś pedałów”. Jednak nie wiem jak to zrobić. Dodam, że mam profil do OMSI 2 w logitech gaming profilerze.

30.12.2019 23:35
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: