Odpowiedź 
Konkurs "Prima-Mercedes"
Autor Wiadomość

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,408
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 492
Post: #1
Konkurs "Prima-Mercedes"


Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Forum Strefa-OMSI.pl we współpracy z wydawcą dodatków - firmą Aerosoft.
Do wygrania są dwa najnowsze płatne dodatki do OMSI 2: Citybus O305G oraz Citybus O405/O405G.

Wszelkie informacje znajdziecie w Regulaminie poniżej. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych, tym bardziej, że forma prac jest tym razem pisemna. Czekamy na nie do 26 marca. Zwycięzców nagrodzimy 1 kwietnia (i nie jest to żart prima-aprilisowy):P

REGULAMIN :
1. Organizatorem konkursu "Prima-Mercedes" jest Forum Strefa-OMSI.pl we współpracy z wydawcą dodatków będących nagrodami - firmą Aerosoft.
2. W konkursie mogą brać udział Użytkownicy posiadający co najmniej 10 wartościowych postów na Forum lub o stażu przekraczającym 3 miesiące oraz bezwzględnie aktywne (niezawieszone/niezbanowane) konto na Forum w chwili rozpoczęcia sprawdzania prac, czyli w dniu 27 marca. Z udziału wykluczeni są członkowie Jury.
3. Uczestnik zgłasza się do konkursu poprzez wysłanie swojej pracy na adres mailowy: konkurs@strefa-omsi.pl
4. Ramowy harmonogram konkursu:
a) Nadsyłanie prac: 12 - 26 marca (włącznie) 2016r.
b) Wyłonienie Zwycięzców: do 30 marca.
c) Przekazanie nagród: 1 kwietnia.
5. Forma prac i ich nadsyłanie:
a) Konkurs ma charakter tekstowy, prace składają się z dwóch części pisemnych.
b) Pierwsza część polega na ułożeniu sloganu (hasła) reklamowego dodatku, który Uczestnik chciałby wygrać (oczywiście tylko spośród dwóch możliwych do wygrania). Maksymalna liczba słów hasła wynosi 15.
c) W drugiej części należy wskazać ulubiony autobus/autokar marki Mercedes (dowolny ze świata realnego) i taki wybór uzasadnić - maksymalnie 120 słowami. Nie chodzi tu o świat wirtualny, tylko o rzeczywistość.
d) Dane wymagane w zgłoszeniu oprócz treści pracy to: nick z forum, imię oraz miejscowość zamieszkania.
e) Obydwie części prac i dane dodatkowe można przesyłać bezpośrednio w treści maila, bądź ewentualnie jako załączniki typu .txt .doc bądź .docx .
f) W przypadku chęci wygrania obu dodatków przez Uczestnika - musi on przysłać dwa maile (z różnymi hasłami reklamowymi i z taką samą drugą częścią pracy).
g) Jeśli z hasła reklamowego nie wynika, który dodatek został wybrany, w mailu należy umieścić stosowną informację.
h) Przyjmujemy prace wyłącznie w języku polskim. (We'll accept entries only in Polish).
6. Ocena prac:
a) Pracę będzie oceniać Jury w składzie: Spons_, m@ttez, Lion's, skawek.
b) Każdy oceniający przyzna notę w skali od 1 do 10 dla każdej części pracy (czyli maksymalna nota za całą pracę wynosi 2*10*4 = 80 punktów).
c) Pod uwagę będzie brana tylko i wyłącznie treść (także poprawność ortograficzna i językowa), a nie forma.
7. Wyłonienie Zwycięzców:
a) Prace będą podzielone na dwie grupy - jedna dotyczyć będzie dodatku Citybus O305G, druga Citybus O405/O405G. Wygrywa najlepsza praca (o największej liczbie punktów) w każdej z tych kategorii a Zwycięzcy (bądź Zwycięzca, jeśli jedna osoba wygra w obydwu kategoriach) bezpłatnie otrzyma klucz do płatnego dodatku, o który się ubiegał.
b) W przypadku remisu decyduje dokładna data i godzina nadesłania pracy (im wcześniej tym lepiej).
8. Osoby, które będą w jakikolwiek sposób oszukiwały (zakładanie multikont, próby wpływania na decyzję Jury, nabijanie postów, by osiągnąć minimum itd.) będą automatycznie dyskwalifikowane.
9. Po nadejściu pracy, w ciągu 24 godzin Uczestnik będzie informowany mailowo o przyjęciu bądź odrzuceniu pracy oraz ewentualnie o powodzie odrzucenia. Możliwa jest jednorazowa poprawa maila odrzuconego z przyczyn formalnych (np. braku wymaganych dodatkowych informacji albo wątpliwości co do wybranego dodatku), natomiast nie ma możliwości poprawiania treści prac. Należy zatem pilnować, by nie przekroczyć liczby słów i wysłać już sprawdzoną pod każdym względem pracę.
10. Warunkiem skorzystania z nagrody jest posiadanie łączności internetowej pozwalającej na ściągnięcie zawartości dodatków, stanowiących nagrody konkursowe. Zwycięzcy przekazywany jest klucz umożliwiający dostęp i pobranie danego dodatku (platforma Aerosoft/Steam). Uczestnik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza tymi, wynikającymi z dostępu do Internetu.
11. Spójniki "i", "oraz", "a", "lub" itd. są liczone jako pełnoprawne słowa.
12. Konkurs nie jest żartem prima-aprilisowym pomimo wskazującej na to nazwy i daty odbioru nagrody. Organizator jest już posiadaniu kluczy czekających na Zwycięzców.
13. Z przyczyn nadzwyczajnych, niniejszy Regulamin może ulec drobnym korektom, o których będą informowani w tym temacie wszyscy zainteresowani.

Nagrody :
- Zwycięzca w kategorii "Citybus O305G" - klucz uprawniający do bezpłatnego pobrania tego dodatku i możliwość jego przypisania do konta Steam (tak jak przy normalnym zakupie);
- Zwycięzca w kategorii "Citybus O405/O405G" - klucz uprawniający do bezpłatnego pobrania tego dodatku i możliwość jego przypisania do konta Steam (tak jak przy normalnym zakupie);
- ranga Aktywnego na miesiąc dla Zwycięzców, o ile nie mają już rangi wyższej.Zaakceptowane prace (21):

Citybus O305G: Filop, Krzychu11, solarisjanek, KMSzczecin, michass, Kaktusik313, Golfsztrom, Piotrek3201, Kubul, kardaszjan
Citybus O405/O405G: Filop, Krzychu11, kn31, Smoke, Organmistrzu, Kaktusik313, Bartłomiej196, merced( r)esiarz, Piotrek3201, Kubul, kardaszjan


Termin nadsyłania prac już minął. Powyższa lista jest ostateczna.Więcej o dodatkach w tematach:
http://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Citybus-O305G--13857
http://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Cityb...05G--13858


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.03.2016 00:00 przez skawek.)
12.03.2016 00:01
Szukaj postów Cytat
 Podziękowania za post: pause1

strefa-omsi.pl
Administratorzy
Liczba postów: 1,408
Dołączył: 12-2012
Podziękowań: 492
Post: #2
RE: Konkurs "Prima-Mercedes"
Miło mi poinformować o wynikach konkursu.

Kategoria Citybus O305G:

1. miejsce: Krzychu11 (46 punktów)
2. miejsce: kardaszjan (46 punktów - późniejsze zgłoszenie aniżeli Zwycięzca)
3. miejsce: solarisjanek (43 punkty)

Kategoria Citybus O405/O405G:

1. miejsce: Organmistrzu (53 punkty)
2. miejsce: Krzychu11 (47 punktów)
3. miejsce: Kubul (46 punktów)

Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają nagrody 1 kwietnia.Nagrodzone prace:

Kategoria Citybus O305G:
Cytat:Slogan:
Nie musisz być miłośnikiem komunikacji miejskiej by go pokochać. Zawsze z Tobą zawsze dla Ciebie!

Tekst:
Moim ulubionym autobusem marki Mercedes jest dosyć popularny model 530. Mam z nimi styczność od 10 lat, są w miarę wygodne, oraz pojemne w stosunku do innych autobusów mojego przewoźnika. Nie przypominam sobie, abym kiedyś nie dojechał na czas z powodu awarii (może mam szczęście?). Pod kątem estetycznym Facelifty prezentują się przyjemnie dla oka, dużym atutem Mercedesów jakimi jeżdżę są rozsuwane okna co czyni atutem w ciepłe dni. Bardzo lubię dźwięki silnika Om457, jednak mimo wszystko nie zastąpią mi Raby D10. Jedyne minusy jakie dostrzegam: cena (niestety co z zachodu to droższe) oraz spalanie, jeżeli się nie mylę, od 3 do 10 litrów wyższe niż w SU18, zależnie od kierowcy i skrzyni biegów. Jeden z lepszych zakupów Częstochowy.

Kategoria Citybus O405/O405G:
Cytat:Slogan:
To nie żadne fatum, lecz poważne ultimatum, jeśli nie chcesz "per pedes", najlepszy jest Mercedes.

Tekst:
Moim ulubionym autobusem i najbardziej mi znanym jest MB 0305 G. Jeździłem nim jako nastolatek (oczywiście tylko jako pasażer). Przyjeżdżał z innego miasta (Tomaszowa Maz.) i czekałem na te przejażdżki, ponieważ autobus mi się podobał. W moim mieście nie było szans na takie autobusy, więc atrakcja była podwójna. Jeździłem do miasta, z którego przyjeżdżał i wracałem. Miło wspominam sam autobus i owe podróże. Osładzało mi to również różne niezbyt wesołe momenty mojego życia. Oraz wiele innych wspomnień związanych z takim pojazdem.Nagrody zostały rozdane, konkurs uważam za zakończony.


♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2016 10:29 przez skawek.)
30.03.2016 14:06
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: