Mapy |
Cześć.
Mam ostatnio problem z wgraniem map do OMSI 2. Chodzi o to że po wgraniu plików do folderu z grą mapy nie wyświetlają mi sie w grze czyli nie moge ich wybrać. Kiedyś wgrywałem wszystko normalnie bez żadnego problemu a teraz nie wiem co sie dzieje :/ Proszę o pomoc ponieważ chciałem pojeździć na innych mapach niż te oryginalne. Z góry dziękuje.
Zacznijmy od banału, czy wgrywasz mapy zgodnie z instrukcją i czy przy starcie gry wybierasz opcję załadowania czystej mapy?
Wszystko wgrywam zgodnie z instrukcją i na sam początek wybieram mapę bez autobusów czyli czysta. Przy opcji czystej mapy wyświetlają mi sie tylko Berlin i Grundorf.
Proszę o poprawę tytułu wątku na bardziej szczegółowy, w przeciwnym razie wątek znajdzie się w Koszu z ostrzeżeniem.
/do wydzielenia w przyszłości
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |