[OMSI 1 & 2] Czyste niebo / Clear Sky MOD 3.0 | |||||||||
@Sabratha Gdy już opracujesz, skompletujesz i postanowisz wydać, to proponuję skatalogować i ponazywać paczki z teksturami właśnie wg. pór roku/dnia,itp., żeby potem łatwo było odnaleźć wymarzoną tekturkę tym, którzy pobiorą komplet (tak proponuję wydać dla tych, którzy nie zechcą pobierać pojedynczo), aby wymieniać sobie co jakiś czas
Wersje na 4 pory roku do pobrania:
http://sharemods.com/j4rm86jtrmc8/Clear_...5.zip.html Instrukcja: Żeby korzystać z danej pory roku, przekopiuj dzienne niebo (przykładowo "himmel01 WIOSNA SPRING.bmp") i zmień nazwę na "himmel01.bmp". Tekstury zachodu słońca i nocne pozostają te same dla wszystkich pór roku.
Jeżeli mogę się przyczepić... Wystarczyło zrobić 4 foldery z nazwami pór roku i nie byłoby problemu ze zmienianiem nazw plików.
Nie mniej jednak, bardzo dobra modyfikacja, jedynie nadal mam wątpliwości co do nieba dziennego, brakuje mi tego białego paska co w oryginalnym Idzie nowe
Nie udzielam pomocy na PW!
| |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |