| [OMSI 1 & 2] Jelcz 043 (By Darek59, v1.0) |
|
Są podwójne i nr jest na kierunku, ale to chyba nie jest błąd... A ta poprawka z drzwiami kiedy będzie gotowa? Głównie na niej mi zależy.
(23.03.2013, 09:55)Darek59 napisał(a):Napis "BETRIEBSFAHRT" jest dwa razy.(23.03.2013, 09:42)krzys123 napisał(a): W tym "Ogórku" jest jeszcze problem dotyczący linijek na tablicy. Powinien być raz. ![]() Przy okazji zauważyłem nie oteksturowaną dźwignię skrzyni biegów.
![]() / / pause1 / <- dzięki za autograf
U mnie niestety nie działa model z automatyczną skrzynią biegów (pojawia się błąd przy wyborze autobusu), a bardzo mi na nim zależy, bo gram na kierownicy, która ma sekwencyjną skrzynię biegów. Czy zostanie to poprawione?
co mogę powiedzieć o jelczu jest po prostu genialny lecz drażnią mnie te dźwięki gdyż są za ciche
.lecz mam malutki problem gdyż mogę wybrać tylko jelcza w wersji test czy jest na to jakaś rada ?
Wydałem właśnie poprawkę. Mam nadzieję że będzie teraz wszystko dobrze.
Link do pobrania w pierwszym poście.
Tak, teraz jest ok. Zauważyłem poprawione: wchodzenie pasażerów i dodany dźwięk klaksonu.
Teraz jedynie w automacie jest błąd z nieotwierającymi się drzwiami kierowcy i szybami. Lecz to łatwo naprawić, dodałem w pliku cocpit.osc linijki od biegów i w pliku .bus automata zmieniłem z cocpit1.osc na cocpit.osc.
![]() |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

Powinien być raz. 
![[Obrazek: vkAhNHZ.png]](https://i.imgur.com/vkAhNHZ.png)
.![[Obrazek: 5VaNokk.jpg]](http://i.imgur.com/5VaNokk.jpg)