[OMSI 1 & 2] Jelcz M11 i L11 |
Witam.
Jeżeli potrzebujesz,mam w domu oryginalna instrukcje do Jelcza M11, także mogę coś podesłać. Wiem, że trochę późno,ale dopiero dzisiaj ją dostałem. Jak mają się prace?
Obecnie nie potrzebuję materiałów. W tym tygodniu raczej nie będzie prezentacji z M11, ale w następnym to kto wie
![]()
Jest data z filmu z Vectusem więc jest też coś nowego (pewnie wszyscy spodziewali się wydania M125M i M185M, ale na to też przyjdzie za niedługo czas). Film pokazuje, że projekt M11 nie upadł:
Dodane zostały nowe elementy, wraz z fototeksturami (nie wszystkie elementy mają ostateczny wygląd), animacja wycieraczek wraz z kroplami na szybie, lusterka, kierownica, światła zewnętrzne, ruchome szyby, rolety, tabliczka znamionowa, poprawiony przód wraz z animowanymi wlotami powietrza, obudowa "filmów" bocznego oraz tylnego. Dźwięki zostaną jeszcze zmienione.
No w sumie jak na ten moment to nieźle. Dźwięki też w porządku, lecz i tak będą jeszcze zmieniane. W zasadzie nie ma się na razie do czego przyczepić. Jeszcze dużo pracy przed tobą, więc powodzenia
![]() ![]()
Jeśli chciałbyś robić spryskiwacze, to one działają na zasadzie grawitacji a mianowicie wyloty są z góry i woda leci w dół po wpływem grawitacji.
Myślę, że dodasz też podświetlanie samych "filmów", bo tego mi zabrakło i według mnie trochę za bardzo sie tłucze, ale może dlatego, że jestem przyzwyczajony do naszego M11. Tam co najwyżej na większych dziurach się boczny kaseton tłucze.
Brakuje klekotu silnika, mam coś takiego na stanie, więc mogę Ci podrzucić... Skrzynia brzmi ok. Model? cóż... ładny, fajny, sporo detali, mam zastrzeżenia tylko do tego, że szyby przesuwają się razem, a powinny oddzielnie, ale to da się naprawić. I chyba troszkę zbyt kanciaste te okna, ale nie rzuca się to bardzo w oczy, chociaż może być lepiej. Ale to tylko sugestie, a zrobisz jak zechcesz.
![]() ![]()
Marszałek polny Bernard Law Montgomery:
" Ja sam przebiłem sobie drogę przez Afrykę i uczestniczyłem w wielu bitwach. Myślę jednak, że to, co osiągnąłem, nie dorównuje temu, co osiągnął marszałek Rokossowski."
Ja mam jedynie zastrzeżenia do wyglądu wycieraczek
![]() ![]() ![]() ![]()
OS: Windows 11 Pro 64-bit
CPU: AMD Ryzen 7 7700 RAM: 32 GB Kingston Fury 6000 MHz MOBO: MSI B650 GPU: AMD Radeon RX 7800XT 16 GB D: 2 TB Kingston KC3000
Model świetnie wykonany! Oczywiście pomijając wycieraczki, które faktycznie są zbyt duże
![]() ![]() ![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |