[OMSI 1 & 2] Jelcz M125M Dana/Vecto/Vecto CNG (v2.72) |
(23.03.2013, 12:16)michass napisał(a):Wolałbym określenie przebudowywany, gdyż wnętrze zmieni się nie do poznania :p (SS dam dopiero z OMSI). Wersje dźwiękowe te same, lecz napewno trochę zmodyfikowane, ewentualnie jak się uda coś jeszcze nagrać to będzie(23.03.2013, 12:13)KaJot_Team napisał(a):(23.03.2013, 10:55)michass napisał(a): Nie, nie razi, nawet nigdy tego nie otwierałem... Tylko myślałem, że o tym nie wiesz. ![]()
Czy da się zrobić mod na manual do Jelczy M125M?
Fajnie by było pojeździć Jelczem Vecto z manualem. ![]() ![]() / / pause1 / <- dzięki za autograf ![]()
Zauważyłem jeden maluteńki błąd, a mianowicie w Danach '98 (przynajmniej w prototypie) jest znaczek na boku: M125: http://phototrans.pl/images/photos/origi.../37103.jpg , a nie M125M jak w reszcie wersji. Wiem, że może wszystkie te tekstury napisu są w jednym pliku (nie jestem pewny, nie sprawdzałem), ale właśnie mi zależy na szczegółach, by autobus był na 100% realny. Jeżeli jest taka możliwość to warto to poprawić.
![]()
Dzięki, ostatnio codziennie jeżdżę M125M(w Omsi) i porównywałem kilka szczegółów, znalazłem ten, a ja nie lubię mieć gdzieś w głowie, że coś mi się nie podoba, przez to model wydaje mi się gorszy, więc dzięki. Zresztą, podziękuje jak będzie zrobione.
![]()
Mam jeszcze takie pyt. http://phototrans.pl/14,368018,0,Jelcz_M125M_3270.html czy zrobisz takie niebieskie "światełko" ?
![]()
To że jest niebieski to się wydaje, ale podświetlanie całych wyświetlaczy zrobię
![]() A nad oświetleniem wnętrza to myślę jak poprawić ![]()
Według mnie oświetlenie nie jest aż takie złe, ale powinno oświetlać całą przestrzeń i nie powinno być tych przerw światła, między lampami. Czyli powinien być oświetlony cały sufit, a reszta raczej może zostać.
![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
2 gości |