[OMSI 1 & 2] Płatne dodatki w przygotowaniu - prezentacja i komentarze |
Notujemy w kalendarzu datę 22 września - premiera Londynu w wersji Steam, strona na Aerosofcie już istnieje: http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?ac...ge=english
New Routemaster jest chyba wystarczającą zachętą do zakupu ![]() Kilka dni wcześniej, bo od 15 września, będziemy mogli przejechać się po Aachen Mercedesem CapaCity: http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?ac...ge=english
Zbliża się kolejny Add On Doppel-Gelenkbus.
![]() ![]() ![]()
Ś.P [*] E1 TŚ 15.10.2011 - 14.03.2021
VIP vGZM Katowice v.5.0.4
Jest to VanHool AGG 300. Pasażerowie na pewno będą korzystali z wszystkich członów. Jest to model 25-metrowy, będzie posiadać drzwi odskokowe oraz otwierane do wewnątrz. Autobus zabierze ze sobą 117 pasażerów.
Ś.P [*] E1 TŚ 15.10.2011 - 14.03.2021
VIP vGZM Katowice v.5.0.4
Jestem ciekaw fizyki modelu, oraz jak zasobożerny on będzie. Wiadomo już ile ojro będzie kosztował?
Bardzo fajnie, że wpadli na pomysł z trzyczłonowym VanHollem. Bryła wygląda genialne, brakuje tylko zdjęć wnętrza i pulpitu oraz filmu jak się zachowuje trzeci człon. Jeśli cena będzie do 10 euro to warto będzie kupić
![]()
Mnie tam bardziej cieszy możliwość wsiadania wszystkimi czlonami. Może ktoś podrzucić źródło? Czy raczej będzie wykorzystany tweak z dodatku NF6D?
![]() Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN! Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH! Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!
O, to mnie teraz całkowicie zaskoczyli. Bardzo cieszy mnie ten model, przypomną mi się przejażdżki tym wozem z Hamburgu ponad 6 lat temu
![]() お前は俺を分かれません~~
![]()
Wow, jestem bardzo mile zaskoczony tym pojazdem, ciekawe czy będą też wersje 18 czy 12 metrowe.
Osobiście mam w nosie to jakie będą wersje tego pojazdu. W sumie, jeżeli będą to przeguby i doppel... Intryguje mnie fakt wsiadania wszystkimi drzwiami. Czyżby wreszcie skończył się problem z przegubami i tramwajami?
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
4 gości |