Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 1 & 2]  Projekt MB O405(G)N

#71

Szczerze mówiąc, to ten sterownik kompletnie nie przypomina prawdziwego KPP-2.
Napisz do mnie, to postaram się coś załatwić.
[Obrazek: 20SywnD.png]
Odpowiedz

#72

Witam
Oto filmik prezentujący obecny stan pracy. Zawsze można trochę więcej zobaczyć niż na zdjęciach. Mam nadzieję że się spodoba.



Przypominam że model jest jeszcze nie skończony.
Odpowiedz

#73
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.07.2013, 21:25 przez eSeL.)

Czy w repaintach będzie prosta możliwość zmiany koloru poręczy dla każdego malowania? Model prezentuje się o niebo lepiej od poprzedniej wersji. Jak na mój gust dałbym jakąś butle gaśniczą, apteczkę lub cokolwiek innego po prawej stronie od pulpitu, bo jest zdecydowanie zbyt pusto. Poza tym, moim zdaniem jest całkiem nieźle.
[Obrazek: 1gif_qaahpan.gif]
Odpowiedz

#74

Kolor poręcz jest w pliku od tekstury wnętrza więc myślę że nie będzie kłopotu.
Co do dodatków butlę gaśniczą na pewno dodam.
Odpowiedz

#75
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2013, 18:40 przez LPG.)

Mam pytanie odnośnie filmiku. Widać wyraźnie że gość spacerujący po chodniku dosięga z łatwością do sufitu wozu. Czy Merc jest aby na pewno wymiarowy?
EDIT: Nie było pytania, gość lewituje:D

Co do samego wozu, to jest dość zwyczajny, model budy dobrze zrobiony, za to poprawiłbym gdzieniegdzie tekstury (głównie chodzi o okolice pulpitu - chociażby obudowy dookoła deski rozdzielczej, które są za jasne i zbyt gładkie). Mam nadzieję że dźwięki również doczekają się nowej odsłony, szczególnie jeśli chodzi o synchronizację odpalania/gaszenia z dźwiękiem uruchomionego motoru, czy też różne dźwięki wzięte z D92. Dla przykładu dźwięk dźwigni kierunkowskazów jest OK, ale hamulec postojowy już nie do końca. Przydałby się też realistyczny KPP-2. Poza wspomnianymi rzeczami wóz jest całkiem spoko.


@below: właśnie dlatego skreśliłem pytanie :P
Odpowiedz

#76

Na planie przednio-bocznym (około 1:03 filmiku) widać, że przechodzień wcale nie spaceruje po chodniku, tylko bawi się w Bruce'a Wszechmogącego i lewituje ponad nim. Nie chodzi więc tu raczej o model ;)
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

Odpowiedz

#77

Witam
Znowu powoli będę wracał do prac w OMSI, nie tylko nad tym modelem.
Postanowiłem poprawić tekstury które będą dostępne, więc powoli przygotowuję sposób ich robienia.
Na razie jest prawie skończony sposób robienia tekstur zewnętrznych co widać na tych zdjęciach jak wygląda z zewnątrz. Jak ktoś chce porównać starą piszcie.

İmage
İmage

Czekam na komentarze i opinie.
Pozdrawiam
Odpowiedz

#78

Dla mnie mogło by być większe logo merca na froncie, poza tym jest cudownie :)
Udzielam bezpłatnej pomocy na forum, pomoc na PW wyłącznie ODPŁATNIE.
TUF GAMING X570-PLUS + 5800X + RTX3060Ti 12GB + 32GB RAM

Dziękuję za 400 punktów reputacji! :D
Odpowiedz

#79

Witam
Po wielu próbach i modyfikacjach udało mi się, mam nadzieję że ostatecznie skończyć tekstury wewnętrzne. Obecnie są czarno białe co się zmieni.

İmage
İmage

Mam nadzieję że się spodoba.

Pozdrawiam
Odpowiedz

#80

Wygląda pięknie! Nie spodziewałem się że można takie ładne zrobić tekstury. Podobne(jakością wykonania) do tych z 3-ciej wersji Jelcza Kajota. Gratuluję i trzymaj tak dalej

Wysłane z mojego HTC One V przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 2802362139.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości