Opis:
Siemaneczko!
Tak, tak - to właśnie ta niespodzianka.
Na samym początku chciałbym bardzo podziękować następującym osobom (kolejność nie ma znaczenia): siwy_Snk, skawek, Gecko, mpaw82 (za pozwolenie), Captain Claw, Rudy - bez tych osób mapa nie ujrzałaby tak szybko światła dziennego! A teraz...
Zapewne dobrze wiecie, że od pewnego czasu postanowiłem fikcyjnie zmodernizować Projekt Szczecin by mpaw82, dodałem łącznie 5 linii (w tym jedną pośpieszną oraz jedną nocną). Prezentuje się to następująco:
Linia pośpieszna E: Górna (Dworzec PKP) <==> Podbórz/Warszewo (+ mały objazd) Linia dzienna 57: Kołłątaja <==> Warszewo (+ mały objazd) Linia dzienna 59: Świętojańska <==> Plac Rodła Linia dzienna 62: Świętojańska <==> Podbórz Linia dzienna 68: Plac Rodła <==> Kormoranów Linia dzienna 82: Kołłątaja <==> Krucza Dom Kombatanta Linia dzienna 89: Świętojańska <==> Warszewo Linia dzienna 94: Górna (Dworzec PKP) <==> Podbórz Linia nocna 522: Kołłątaja <==> Kormoranów/Warszewo (+ mały objazd) Linia nocna 627: Świętojańska <==> Podbórz/Warszewo
Linie zaznaczone na pomarańczowo to linie, które mają objazd, a takich objazdów troszkę jest, już je wymieniam:
Cytat:1. Zamknięty odcinek ulicy Szczecińskiej od skrzyżowania Rostocka - Szczecińska do skrzyżowania Szczecińska - Poznańska. Autobusy linii E, 57, 89, 522, 627, będą jechać następująco: z pętli Warszewo do skrzyżowania Szczecińska - Poznańska bez zmian, a następnie Poznańska aż do skrzyżowania Poznańska - Szczecińska, skręcamy w prawo i kierujemy się do skrzyżowania Szczecińska - Rostocka.
z pętli Podbórz, Górna, Świętojańska, Kołłątaja do skrzyżowania bez zmian, a następnie Szczecińska, Poznańska, aż do skrzyżowania Poznańska - Szczecińska i dalej obecnymi trasami do swoich pętli. 2. Zamknięty odcinek ulicy Kruczej od Dąbrowszczaków do Obotryckiej. Autobusy linii E, 62, 89, 82, 627, będą jechać następująco: z pętli Warszewo, Podbórz, Krucza Dom Kombatanta do skrzyżowania Krucza - Dąbrowszczaków bez zmian, a następnie Dąbrowszczaków, Obotryckiej i dalej obecnymi trasami do swoich pętli.
z pętli Świętojańska, Górna do skrzyżowania Obotryckiej - Jana z Czarnolasu bez zmian, a następnie Jana z Czarnolasu, Dąbrowszczaków, aż do skrzyżowania Krucza - Dąbrowszczaków i dalej obecnymi trasami do swoich pętli. 3. Zamknięty odcinek ulicy Pokoju od skrzyżowania Pokoju - Grochowa/Strzałkowska. Dodatkowo z powodu przebudowy pętli Wiszesława autobusy linii 59, 62, 89, 627, zostaną skierowane do tymczasowej pętli przy ulicy Świętojańskiej. z pętli Warszewo, Podbórz, Kołłątaja, Plac Rodła do skrzyżowania Pokoju - Grochowa/Strzałkowska bez zmian, a następnie 200m prosto, aż do pętli tymczasowej przy ulicy Świętojańskiej.
UWAGA!
Projekt Szczecin 1.00 (Fictional) - Dodatek do oryginalnej mapy Projekt Szczecin 3.10 (20130110), do działania owej modyfikacji niezbędne jest posiadanie oryginału!
Jeżeli postąpicie według kroków podanych wyżej to gwarantuję, że mapa będzie w 100% poprawnie działała, więc zanim napiszecie milion postów związanych z problemami (brak splinów itp. - paranoja jakaś) zastosujcie się do tej właśnie instrukcji.
Krok 1:http://strefa-omsi.pl/Watek-Projekt-Szcz...-FINAL--19 Krok 2:Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.
(Instrukcja pobierania pliku: Wchodzimy w w/w link, gdy pokaże się nam lista plików, które są w archiwum - wciskamy kombinację klawiszy Ctrl+s, następnie zapisujemy i cieszymy się pobranym plikiem. Możemy również zastosować drugi sposób pobierania, który wygląda następująco: Wchodzimy w w/w link, klikamy w "Plik", następnie w "Pobierz" i znowu cieszymy się pobranym plikiem). Krok 3: Pobieramy poprawkę (naprawiona sygnalizacja + lekka korekta rozkładu): Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content. (wyłącznie folder "maps" ~5,25 MB).
(Instrukcja pobierania pliku: Wchodzimy w w/w link, gdy pokaże się nam lista plików, które są w archiwum - wciskamy kombinację klawiszy Ctrl+s, następnie zapisujemy i cieszymy się pobranym plikiem. Możemy również zastosować drugi sposób pobierania, który wygląda następująco: Wchodzimy w w/w link, klikamy w "Plik", następnie w "Pobierz" i znowu cieszymy się pobranym plikiem).
Kody "ROUTE" i "ZIEL" podane są w poście #7.
Foty:
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
Jakiekolwiek rozpowszechnianie czegokolwiek na inne strony bez mojej zgody surowo zabronione!
"Pamiętaj, że nie jesteś osobą anonimową. Numery IP mogą być udostępnione organom ścigania w myśl art. 15 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)."
pause1 w dniu 02.04.2016 o 13:49 edytował tego posta. Powód zmian / notatka moderatorska:
Mam pewien mały problem. MrYanke$ musisz mi pomóc pozbierać szczenę bo mi tak upadła, że aż do piwnicy poleciała Świetna mapa dzięki Ci bardzo. Doskonały pomysł
Chyba zapowiedzi nie ma.... Ale mapka genialna poza tym, dzięki A i jeszcze pytanko: czy będą rollbandy do autobusów takich jak Graf & Steyr, albo SU15 Mobitec?
EDIT: Jak ustwić linię E na wyświetlaczu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2013 19:37 przez szczepan1998.)
Kody: Linia E
(Po wybraniu linii 00100 trzeba ręcznie ustawić literkę "E")
Line 00100, Route 01: Gorna >> Podborz
Line 00100, Route 02: Podborz >> Gorna
Line 00100, Route 03: Gorna >> Warszewo
Line 00100, Route 04: Warszewo >> Gorna
Linia 62:
Line 06200, Route 01: Swietojanska >> Podborz
Line 06200, Route 02: Podborz >> Swietojanska
Linia 89:
Line 08900, Route 01: Swietojanska >> Warszewo
Line 08900, Route 02: Warszewo >> Swietojanska
Linia: 94
Line 09400, Route 01: Gorna >> Podborz
Line 09400, Route 02: Podborz >> Gorna
Linia: 627
Line 62700, Route 01: Swietojanska >> Podborz
Line 62700, Route 02: Podborz >> Swietojanska
Line 62700, Route 03: Swietojanska >> Warszewo
Line 62700, Route 04: Warszewo >> Swietojanska
Kody (ZIEL): Linia E:
Górna (Dworzec PKP): 111
Podbórz: 112
Warszewo: 113
Linia 62:
Świętojańska: 621
Podbórz: 622
Linia 89:
Świętojańska: 891
Warszewo: 892
Linia 94:
Górna (Dworzec PKP): 941
Podbórz: 942
Linia 627:
Świętojańska: 627
Podbórz: 628
Warszewo: 629