[OMSI 1 & 2] Projekty w przygotowaniu - prezentacja i komentarze II | |||||||||||||||
Kopia stadtbusow ale te chyba będą miały odblokowane pliki, to będą lepsze XD
Przecież C2 2017 mają zdecydowaną większość plików odblokowaną
uwolnić mnicha jajnika
Mała prezentacja 'postępów' nad projektem Poznan98. Wariant jest skrócony jako okres letni, czyli bez wjazdu na kampus UAM. Mapa nie jest i nw czy będzie w 100% realna, zobaczymy co ostatecznie będzie. Myślę nad mieszanką starych i nowych lat, czyli od Różanego Potoku do Szymanowskiego robię tak jak jest współcześnie, ale pętla Sobieskiego była by zrobiona po staremu czyli zamiast dworca pętla na parkingu. Co sądzicie?
Sądzę, że Sobieskiego Dworzec obowiązkowo musi być
![]()
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
https://www.facebook.com/belevenisdesign...=3&theater
Belevenis (V3D) buduje nowego MAN Lion´s City dla OMSI2
@up, znów 2-2-0, ehh.
Ś.P [*] E1 TŚ 15.10.2011 - 14.03.2021
VIP vGZM Katowice v.5.0.4
No i co z tego ze 2-2-0? Jest to zupełnie normalna konfiguracja drzwi, denerwuje mnie to cebulaczkowe narzekanie na wszystko, 'bo nie tak jak u mnie'.
| |||||||||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
2 gości |