[OMSI 1 & 2] Solaris Urbino 10 III | ||||||
![]() Model: Solaris Urbino 10 III Autor: Lary (VBus) Konwersja do OMSI: Przemekk122 Źródło: Link Download: I mirror: 4shared.com II mirror: Sendspace.pl III mirror: Zippyshare.com Nowe dźwięki: Link Screeny: ![]()
Działa lecz "-" to że monitoring źle działa i lusterka się zawieszają.
@PIERRES -> Ja sobie raz włączyłem lusterka i wszystko działało. Może w ustawieniach gry zapomniałeś ustawić odbicia na pełne ?
Procesor: Intel Core i5-4460 (4 x 3.2 GHz)
RAM: 8 GB Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB) System: Windows 10 Pro
W folderze SU_10 podmnień plik z linku. Powinno działać
![]() http://www31.zippyshare.com/v/99016818/file.html
Autobus sam w sobie jest bardzo dobry. Wszystko jest w nim dość dobrze odwzorowane. Jedynie te dźwięki... Czy wyjdzie poprawka ich?
Przeszukaj forum.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Mały ale fajny autobus , pomimo tego bardzo fajnie się jeździ . Brakuje mi tylko kamery... Ale bez tego 10/10
![]() | ||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |