Odpowiedź 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OMSI 2] Add-on Downloadpack Vol. 2 - KI-Fahrzeuge (Pojazdy AI).
Autor Wiadomość

VIP
Zasłużeni
Liczba postów: 1,600
Dołączył: 11-2013
Podziękowań: 821
Post: #1
Add-on Downloadpack Vol. 2 - KI-Fahrzeuge (Pojazdy AI).
[Obrazek: omsi2-ki-vol2_600x600.jpg]

Projekt: Add-on Downloadpack Vol. 2 - KI-Fahrzeuge (Pojazdy AI).
Cena: Steam - 12,95€ (54.87zł z 30.06.2017), Aerosoft: 12.95€ (aktualizacja 03.07.2017 19:48)
Autor: Halycon Media
Download: Zarejestruj się bądź zaloguj by zobaczyć zawartość. Please register or login to show this content.


Opis:
Dodatek wydany wczoraj, dodający kilka pojazdów AI do gry. Cena jest zaporowa, ale na zdjęciach nie wyglądają tragicznie.

Przetłumaczony opis ze Steama:
W tym już drugim pakiecie do OMSI 2 znajdują się pojazdy użytkowe.

Drugi pakiet zawiera w sumie dziewięć różnych pojazdów użyteczności publicznej do umieszczenia na różnych mapach do gry.

Gracz nie może sterować wehikułami z dodatku, ale sprawiają, że ruch uliczny na każdej mapie jest bardziej realistyczny!

Każdy kierowca autobusu wie zbyt dobrze jakie wyzwanie mają te pojazdy. Jeżdżą wolno, utrudniając kierowcom utrzymanie się w rozkładzie jazdy.

Pojazdy takie jak zamiatarki ulic i pojazdy konstrukcyjne jadą znacznie wolniej od innych pojazdów i muszą być wymijane z umiejętnościami.

W dodatku znajduje się dziewięć pojazdów, od śmieciarek do wielofunkcyjnych ciężarówek. Każdy z nich posiada różne malowania, a niektóre posiadają również własne animacje (światła ostrzegawcze lub obracające się szczotki) i własne specjalne dźwięki.

Aby utrzymać odpowiednią prędkość gry, nawet podczas ładowania większej ilości pojazdów AI wszystkie modele zostały zoptymalizowane i dostosowane do najwyższych osiągów na mapach OMSI 2. Te pojazdy są nowe i jeszcze nie były używane na mapach komercyjnych.

Pakiet zawiera zmodyfikowane AI-listy dla najpopularniejszych dodatków do OMSI 2, w tym Aachen, Berlin X10, Gladbeck, Hamburg i Rheinhausen, ale też dla darmowych map Ahlheim, Blankwitz, Krumenaab, Lemmental i Städtedreieck.

Z tym dodatkiem mapy wyglądają jeszcze bardziej realnie, a wirtualna jazda jest jeszcze bardziej zbliżona do realnych doznań.

UWAGA!
Dalsza dystrybucja pojazdów z tego dodatku, niezależnie od tego czy osobno, czy z bezpłatnymi mapami jest zabroniona z powodu praw autorskich.


(Tłumaczenie by KMSzczecin. Kopiowanie na inne fora zabronione!)

Screeny:
İmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmage


[Obrazek: 4Qr7Z3H.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2017 18:48 przez KMSzczecin.)
30.06.2017 12:09
Szukaj postów Cytat
Odpowiedź 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Forum Strefa-OMSI.pl

Tematyczne Forum dotyczące najpopularniejszego symulatora autobusu - OMSI. Zapraszamy do rejestracji i aktywnego udziału w Społeczności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Współpracujemy z:

Polecamy także: