Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 2]  Lakiernia GHOSTa (głównie Kraków)

#11

Została dodana paczka Arctic EBB12
Zawiera ona fikcyjne malowanie #DE663 (odpowiednik Irizarów wprowadzonych do ruchu w ostatnim czasie)
Odpowiedz

#12

Bardzo Proszę o poradnik w jaki sposób pobrać krok po kroku te malowania na autobusy od Sobola krok po kroku i ile to GB/MB zajmuje? Proszę o odpowiedź i Pozdrawiam serdecznie:);):D
Odpowiedz

#13

(09.06.2026, 02:01)wiktuorkowy poemat napisał(a): Bardzo Proszę o poradnik w jaki sposób pobrać krok po kroku te malowania na autobusy od Sobola krok po kroku i ile to GB/MB zajmuje? Proszę o odpowiedź i Pozdrawiam serdecznie:);):D

Malowania wgrywa się tak jak każde inne dostępne na internecie, rozmiar poszczególnych paczek można zobaczyć po kliknięciu przycisku pobierz.
Odpowiedz

#14

Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda)
Pozdrowionka:D
Odpowiedz

#15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2026, 15:35 przez GHOSTpzl.)

(14.06.2026, 00:48)Daniellekunio1 napisał(a): Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda)
Pozdrowionka:D

Aktualnie mam go zrobionego, czekam tylko na wprowadzenie do ruchu owych Solarisów aby dodać adekwatne tablice rejestracyjne. Po dodaniu tablic i dodaniu poprawek do kartonów pojawi się pełna aktualizacja całej paczki, która będzie zawierać m.in. #DN087. Również pozdrawiam.
Odpowiedz

#16

(14.06.2026, 15:35)GHOSTpzl napisał(a):
(14.06.2026, 00:48)Daniellekunio1 napisał(a): Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda)
Pozdrowionka:D

Aktualnie mam go zrobionego, czekam tylko na wprowadzenie do ruchu owych Solarisów aby dodać adekwatne tablice rejestracyjne. Po dodaniu tablic i dodaniu poprawek do kartonów pojawi się pełna aktualizacja całej paczki, która będzie zawierać m.in. #DN087. Również pozdrawiam.

Ja mam rejestracje, jest to KK 6887E
Odpowiedz

#17

(14.06.2026, 16:15)Daniellekunio1 napisał(a):
(14.06.2026, 15:35)GHOSTpzl napisał(a):
(14.06.2026, 00:48)Daniellekunio1 napisał(a): Cześć, może i nie jestem z Krakowa, ale wiadomo mi o DN087, czy była by szansa zrobić je? bardzo lubie bezwieżowce Solarisa i chciałbym je zobaczyć w najlepszej jakości (bo sam zrobiłem ale kijowo wygląda)
Pozdrowionka:D

Aktualnie mam go zrobionego, czekam tylko na wprowadzenie do ruchu owych Solarisów aby dodać adekwatne tablice rejestracyjne. Po dodaniu tablic i dodaniu poprawek do kartonów pojawi się pełna aktualizacja całej paczki, która będzie zawierać m.in. #DN087. Również pozdrawiam.

Ja mam rejestracje, jest to KK 6887E

Dzięki, w jakimś stopniu przyśpieszy to prace nad aktualizacją.
Odpowiedz

#18

Została dodana paczka Autosan M09LE
Zawiera ona: #DA126, #BA140, #DA150 - #DA157

Zostały dodane poprawki do paczki Arctic EBB12
- Poprawa lokalizacji taborowych po stronie kierowcy
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości