Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 2]  MAN NL/NG Enhanced Pack 1.0

#11

Mam pytanie czy do tego modelu pasują malowania mana z dlc? Jeśli nie to czekam aż ktoś stworzy jakieś fajne textury. Swoją droga jak już powstały to mogę prosić o podesłanie linku.
Odpowiedz

#12

Nie działają, bo to dwa różne modele.
Tak naprawdę nie mam na imię Florian.
Odpowiedz

#13

@JamnikPospolity pytam, gdyż po załadowaniu strony DOWNLOAD z modelami w jednym z akapitów wyróżniono wersję "2.3.x".
Odpowiedz

#14

Na plus:
- starannie wykonana bryła oraz wnętrze, a także tekstury;
- dobra fizyka jazdy, szczególnie w przegubowcu;
- dość dobrze odwzorowane dźwięki.

Na minus:
- to co pisali przedmówcy, czyli SIP - zastosowany sterownik jest do niczego. Nie dość, że jest niepraktyczny, to do tego - moim zdaniem, zdecydowanie lepiej sprawdziłby się tu jakikolwiek polski sterownik, szczególnie fenomenalnie wykonany SRG-3000P od Kajota. Do tego brak tablicy TML wewnątrz - szkoda, że autor jej tam nie dodał. W zasadzie wnętrze wydaje się strasznie puste bez niej, a to niby tylko mały szczegół. To samo tyczy się kasowników, szkoda że ich nie ma w ogólnych wersjach;
- za ciemna szyba przednia w kamerze wewnętrznej;
- w wersji A21 jedyny dostępna konfiguracja silnika to z w sumie mało popularnym 310-konnym motorem (oznaczenie modelu NL313).
- a i jeszcze ARCYŚMIESZNY ŻARCIK z "2137" w rejestracji - tylko mnie się wydaje że polskie community omśi jest na tyle zdziecinniałe, że musi wpychać tę liczbę wszędzie gdzie się da?

I w zasadzie to tyle. Modele fajne, godne polecenia. Choć ogólne wrażenie psują powyższe w moim odczuciu wady, autobusy to dość niezłe zamienniki płatnych MANów od Chrizzly3D. Osobiście uważam tamte modele za jedne z najlepszych dodatków do tej gry, choć sporą przesadą byłoby napisanie, że MANy Sobola nie dorastają im do pięt. Krótko podsumowując - jeździć, zwiedzać.
 Podziękowania za post: Mark(+1)
Odpowiedz

#15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2021, 14:08 przez kacper11179.)

@up Co do tablicy wewnętrznej to autor planuje dodać do następnych wersji wyświetlacz firmy PIXEL i jeśli chodzi o SRG-3000P to znajduje się w Szczecińskich wersjach dedykowanych.
Odpowiedz

#16

To ja również się wypowiem na temat modelów. Na duży plus wychodzi blokowanie połówki pierwszych drzwi. Co do sterownika SRG-3000P niestety nie wyświetlają Mi się żadne "napisy" typu: Podaj klucz kierowcy czy PIN. Nie wyświetla się nic kompletnie. Widocznie wina może leżeć po Mojej stronie;) Nie wiem jak w prawdziwym NM253 (malowanie MPK Poznań), ale trzecie odskokowe drzwi jakoś nie pasują Mi do pozostałych, które otwierają się do środka. Nie wiem czy jest też tak w rzeczywistości, ale jeśli tak to proszę Mnie poprawić:D Dźwięki silnika na duży "+". Autobusy same w Sobie nie są FPS-o żerne jak poprzednicy ze Stadtbusfamilie. Wszystko działa płynnie i jak należy. Także pomijając te parę minusów to model tak czy siak pozostaje ze Mną w OMSI 2 na długo i daję mu 9.5/10.


P.S- Czy wyjdzie modyfikacja (spolszczenie) do elektronicznego autokomputera?
Odpowiedz

#17

Jaki trzeba wpisać pin, by obsłużyć sterownik?
Odpowiedz

#18

Dowolny.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

Odpowiedz

#19
Wink 

Pobrałem modele w pierwszym dniu wydania. I zaskoczyłem się, po Overhaulach, które bez urazy wyszły Ci tragicznie ten pojazdy wyszły doskonale. Co do sterownika to nie narzekam (chociaż lepiej było by tu dać np. SRG - 3000P bądź 4000P, ale już jak tak jest to niech będzie. Bardzo dużo wersji, polecam bardzo ;)

Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#20

Szybkie pytanie: Czy ten dodatek wymaga DLC Stadbusfamilie i czy zadziała na te autobusy malowania na stadbusfamilie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości