Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 2]  MAZ 103.062 KPKM Białystok edition

#1

Tak pomyślałem, aby wydać lewara białoruskiego, to macie.

MAZ 103.062

Autorzy: Twórcy oryginalnego MAZa, KokosoV, Maint (sterownik), wyeliminowany (kasowniki i wsparcie techniczne), Wolin (montaż systemu informacji pasażerskiej).

Ponadto podziękowania dla: Kuiama (wskazywanie na błędy modelu pojazdu)


Pojazd wzorowany na realnie jeżdżącym w Białymstoku MAZie solowym, który robił za naukę jazdy a także można go było spotkać na mieście. Charakteryzował się wyświetlaczami z jakiegoś skasowanego Jelcza, czarno-biały. W modelu niestety nie ma podświetlenia wyświetlacza, więc nie radzę nocą jeździć tym MAZem.

[Obrazek: kKdcV0d.png]

[Obrazek: UbkwOs6.png]
[Obrazek: OtibCwx.png]
[Obrazek: Y2vu4H2.png]

Link: Pimp My MA3

Szerokiej Drogi;)
Pewnie większość uważa inaczej, ale Białystok nie jest gorszy od Szczecina. No i co że nie ma tramwajów, ale były!:D

https://i.imgur.com/HrMg2u6.jpg

/ proszę zapoznać się z regulaminem forum, szczególnie punkt dotyczący maksymalnego rozmiaru sygnatur /pause1 /
 Podziękowania za post: Pro123(+1)
Odpowiedz

#2

(16.04.2021, 08:34)pitek555 napisał(a): Minęło kilka dni od wydania więc pytam o wrażenia z jazdy lewarem.

W mojej opinii jest bardzo dobrze. Można by poprawić kierownicę, bo się kręci jakoś dziwnie i można śmigać. Na razie 9,5/10, jak będzie kierownica dobrze, to będzie 10.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości