[OMSI 2] Solaris Urbino IV Mega Pack ,,PL'' | |||||||||
Witam. Jak większość osób wie, pracuję nad polską wersją ,,kartona''.
Modyfikacja będzie oferowała wersję 3 drzwiową pojazdu, kasowniki pixela, siedzenia ster8, ładowarki USB, AEP ( Ślaska Karta Usług Publicznych),kasę fiskalną Novitus (o ile będzie zgoda) oraz sterownik pixela (zastanawiam się na razie jaki wstawić) i inne rzeczy, o których późniejszym czasie wspomnę. Szyby zostaną poprawione, proszę nie wspominać o nich. Zdjęcia z prac: Jak można zauważyć, w pojeździe będzie silnik Cumminsa. Odpowiadając na pytania, kiedy wydam. Jak zrobię to wydam i proszę mnie o to nie prosić. Nie, nie będzie dzielonej przedniej szyby. Nie życzę sobie próśb typu, czy zrobisz to i to, czy będzie to i to np czy będzie zmieniony pulpit. Wzoruję się na Solarisach IV, które posiada PKM Sosnowiec i sam zdecyduje co będzie zmodyfikowane i jakiego pixela wstawię oraz co wstawię. / posty z taką zawartością prawdopodobnie zostaną usunięte i opatrzone ostrzeżeniem, ale możecie próbować, have fun / jeden z modów /
Będziesz wprowadzał jakieś setvary jak w Mega Packu? (Siedzenia, kasowniki itp.)
"Wzoruję się na Solarisach IV, które posiada PKM Sosnowiec". Nie będzie setvarów, pkm sosnowiec ma jedną serię tych solarisów i nie różnią się one wyposażeniem.
![]() Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN! Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH! Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!
To jeszcze przydało by się przemodelować lustra zewnętrzne na te bardziej kanciaste
![]() ![]()
Wezmę wszystko byleby usunąc te cholernie szwabskie naklejki. A no i tempate nie różni się diametralnie od tego dostępnego teraz, więc nie będzie dużego problemu z przystosowaniem obecnych malowań. Bajka.
![]()
Naklejki szwabskie chyba wszystkie już usunąłem. Reklamy w środku prawdopodobnie też usunę.
Co do templete, on bardziej jest ułatwieniem w malowaniu, bo fakt, niczym się praktycznie nie różni, tylko jedną stroną pojazdu gdzie są drzwi. | |||||||||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |