[OMSI 2] Volvo 7700 |
So, bus have a few mistakes (for example passengers trought the windows, ...), but I think you repair it in future and patch will be ready soon.
![]() ![]() Greets from CZ. ![]()
Jeśli chodzi o plik poprawki na przyciski, to chyba ktoś go pochopnie wrzucił bez sprawdzania. Przejrzałem go pobieżnie, a potem wrzuciłem do porównywarki plików i jest to totalnie zmieniony plik cfg, który wywraca całą strukturę modelu do góry nogami, ma inne nazwy obiektów, plików o3d itp. To nie ma szans działać. Chyba, że na jakiejś zaktualizowanej wersji modelu, do której autor poprawki ma dostęp, a my nie.
Ta "poprawka" faktycznie jest w ogóle z kosmosu. Jakimś cudem autor poprawki posiadał dużo dużo dużo starszą wersje volvo gdyż struktura cfg na to wskazuje. Nie wiem jak to komukolwiek działa.
Bądź miły dla osoby która próbuje Ci pomóc na forum, tym bardziej, że robi to bezpłatnie w swoim wolnym czasie.
To daj kamere w bok, ustaw sobie wysokosc jaka ci odpowiada i nie zerój kamer spacja.
Dzięki za 700 plusów
![]()
Tylko właśnie to jest dosyć irytujące bo widok na CB które nie działa jest niepotrzebny.
Tak z ciekawości...
Gdzie jest umieszczony rozkład jazdy w formie papierowej? Bo ja go znalazłem pod nogami kierowcy.... |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |