Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[OMSI 2]  Wrocław Leśnica

#51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2026, 09:59 przez nazgul555.)

Czy pliki mapy będą zawierały polskie litery (ą, ó, ć, ł itp.)?
Odpowiedz

#52

Czy pliki mapy będą zawierały polskie litery (ą, ó, ł, ć itp)?
Odpowiedz

#53

Przepraszam za zdublowanego posta;)
Odpowiedz

#54

(20.06.2026, 09:58)nazgul555 napisał(a): Przepraszam za zdublowanego posta;)

Sami jeszcze tego nie wiemy i nad tym nie myślimy, na 100% mogę potwierdzić że będą dedykowane bitmapy do C2 dla 106,148 w kierunku dworca, i w kierunku Portu Lotniczego dla 106.
Odpowiedz

#55

Chodzilo mi bardziej o nazwy plików, w razie gdyby ktoś miał angielską wersję systemową, żeby pół mapy nie urwało np.
Odpowiedz

#56

(20.06.2026, 17:34)nazgul555 napisał(a): Chodzilo mi bardziej o nazwy plików, w razie gdyby ktoś miał angielską wersję systemową, żeby pół mapy nie urwało np.

Oczywiście że nie, mapę będzie się dało bez problemu odpalić również na angielskiej wersji :D

A co do polskich liter w hofie to myślę że po prostu będą dwa osobne, jeden z, drugi bez
Odpowiedz

#57

(05.05.2026, 13:03)atut napisał(a): Witam, tak jak już pewnie wiecie, na mapie pojawi się także linia 113 (Krzyki-Galeria Dominikańska), a co za tym idzie, nocna 249 w pełnej relacji Jarnołtów-Krzyki (przez Petrusewicza).
Nowa mapa linii i najnowsze zdjęcia:
[Obrazek: mapa-wro-lesnica-113-(1).png]


Borowska
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124927-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125227-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125147-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125132-2.jpg]
Zwycięska
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-130820-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-04-22-185653-2.jpg]
Stacja kolejowa Wrocław Partynice
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-130845-2.jpg]
Przystanek Rondo św. Ojca Pio (w trakcie)
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-131136-(1)-2.jpg]
Skrzyżowanie Borowska/Kamienna (w trakcie)
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124859-2.jpg]
Przystanek Śliczna
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124950-3.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125206-2.jpg]

Mapa jak dla mnie ma wysoki potencjał na to, żeby lin autobusowych było po prostu więcej... np. jeśli powstanie linia 113 to i by było można stworzyć linię 112 na logikę, która to ma praktycznie ten sam przebieg (powiedzmy):)
I teraz pytanko do twórców, czy rzeczywiście ta mapa ma większy potencjał na to, żeby powstały nowe tereny, a co za tym idzie nowe linie autobusowe?
Odpowiedz

#58

(Wczoraj, 13:53)FediV123 napisał(a):
(05.05.2026, 13:03)atut napisał(a): Witam, tak jak już pewnie wiecie, na mapie pojawi się także linia 113 (Krzyki-Galeria Dominikańska), a co za tym idzie, nocna 249 w pełnej relacji Jarnołtów-Krzyki (przez Petrusewicza).
Nowa mapa linii i najnowsze zdjęcia:
[Obrazek: mapa-wro-lesnica-113-(1).png]


Borowska
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124927-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125227-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125147-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125132-2.jpg]
Zwycięska
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-130820-2.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-04-22-185653-2.jpg]
Stacja kolejowa Wrocław Partynice
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-130845-2.jpg]
Przystanek Rondo św. Ojca Pio (w trakcie)
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-131136-(1)-2.jpg]
Skrzyżowanie Borowska/Kamienna (w trakcie)
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124859-2.jpg]
Przystanek Śliczna
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-124950-3.jpg]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2026-05-05-125206-2.jpg]

Mapa jak dla mnie ma wysoki potencjał na to, żeby lin autobusowych było po prostu więcej... np. jeśli powstanie linia 113 to i by było można stworzyć linię 112 na logikę, która to ma praktycznie ten sam przebieg (powiedzmy):)
I teraz pytanko do twórców, czy rzeczywiście ta mapa ma większy potencjał na to, żeby powstały nowe tereny, a co za tym idzie nowe linie autobusowe?

Akurat co do 112, to ta linia również się pojawi. Ale ogólnie raczej nie jestem fanem metody "tylko trochę brakuje", bo jak się to tylko trochę dorobi to potem do kolejnych linii tylko trochę brakuje, i tak w kółko. Co masz na myśli mówiąc potencjał na nowe tereny? Obecnie planujemy linie 106, 109, 110, 112, 113, 117, 123, 148, 310, 920 + nocne, myślę że to nie jest jednak mało. Oczywiście terenu jest dosyć dużo, i można by tam wepchać więcej linii, ale akurat to nie do końca tak, że im więcej linii tym lepiej. Wcześniej w wątku ktoś nam zarzucał, że powinniśmy się skupiać na terenach po których jeździ dużo linii, a my robimy dużo terenów gdzie jedzie np. tylko 1-2 linie. Osobiście raczej nie podzielam tego zdania, robimy takie linie które są ciekawe, a nie takie do których najmniej brakuje, i żeby potem mieć w teorii mnóstwo linii, a w praktyce te mnóstwo linii przez większość trasy jeździ tak samo, a różni się kilkoma przystankami, bo potem jak graczowi znudzi się jedna linia, to od razu wraz z tym 5 kolejnych się znudzi.
Na przykład jak robimy linię 920, to 120 raczej już nie ma trochę sensu, bo jak się komuś znudzi takie 120 to automatycznie razem z nim też 920, zamiast tego można robić jakąś kompletnie inną linię z odrębnym terenem.
Co do nowych terenów to oczywiście ta obecna lista linii może się powiększać i zmieniać, ale jednak teraz chciałbym skupić się na kończeniu zaczętych linii, żeby w końcu je skończyć, a potem rozpoczynać kolejne.
 Podziękowania za post: Konduktor5-8(+1)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości