Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[Pojazd]  Mercedes-Benz O530 'Facelift' (PATCH v.1.4 w pierwszym poście + CapaCity)


Ostatnio pobrałem sobie autobusy: https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Merc...ity--14197 . Jest jeden problem. Żadne malowanie (też te w paczce) nie działa jako lakier na zewnątrz. Siedzenia , wzorki na szybach itp. rzeczy działają. Jeśli ktoś wie czemu może tak być i jak to naprawić proszę o pomoc.
Odpowiedz


Włącz refleksy na szybach.
Odpowiedz


Co to jest i gdzie to jest , bo albo jestem ślepy , albo tego nie ma ( w ustawieniach ).
Odpowiedz


Hej mam pytanie po wgraniu pełnej wersji 1.4 i wszystkich patchów, wszystkie malowania autobusów są czarne. Macie pomysł jak to naprawić ??
Odpowiedz


jak postawie busa i wlacze elektryke to nie moge ruszyc i miga mi przycisk do pierwszych drzwi a nawet jak dam zeby jechalo do zajezdni to tez nie rusza
co robic?
Odpowiedz


Włącz silnik, sama elektryka nie wystarczy.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

Odpowiedz


Pomocy. Nie działają mi wyświetlacze. Można prosić o link do fontsów?[/b]
Odpowiedz


Witam tak jak w tytule na początku od zrespienia jest wszystko OK, ale po dojechaniu na przystanek z minutę otwartymi drzwiami po zamknięciu ich nie mogę odjechać, słychać obroty ale autobus nie rusza, tylne światła pokazują, że niby hamuje. Jest jakiś przycisk czy coś?

https://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-2-Merc...ity--14197
Odpowiedz


Mam problem z ruszaniem, jak otwieram drzwi i później zamykam to nie moge ruszyć, tak jak by coś go blokowało oco z tym chodzi?
Odpowiedz


Podpinam się do powyższego problemu i przeklejam logi z głównego tematu modyfikacji, gdzie błędnie napisałem wcześniej.
https://pastebin.com/xnLWn0wa
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości