Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[Pojazd]  Solaris Urbino 15 II (By tatiana000)

#61

Witam, ja znów się przypominam, chodzi mi o te wyświetlacze, chciałbym aby wyglądało to tak jak na zdj: http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/029/11...ii-844.jpg
Dubluję post bo chciałbym aby każdy zobaczył, bo pod poprzednimi postami nie było odzewu. Może ktoś umie takie wyświetlacze edytować, bądz też wytłumaczyć mi jak to zrobić?
Odpowiedz

#62

Witam
Mój problem polega na tym, że gdy wciskam klawisz E Na klawiaturze lub klawisz do włączenia zasilania autobusu nie działa elektryka i hamulce. Jedyne co działa z elektryki to podświetlenie ibis-a i liczników.
Proszę o pomoc.

Odpowiedz

#63

Jaką masz wersje gry?
~~Jeśli pomogłem klknij rep+ ~~
[Obrazek: psiuk450x60.png]
Odpowiedz

#64

Omsi 2.2.032 Steam Edition.

Odpowiedz

#65
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2016, 22:10 przez kardaszjan.)

Nie wgrałeś poprawki, która przystosowuje model pod OMSI 2, poprawkę znajdziesz w tym temacie, wystarczy poszukać: http://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-1-2-Sol...ana000--60;)
Pomogłem? Podziękuj w formie reputacji!
Odpowiedz

#66

Poprawkę wgrałem ale jak wklejam ją do folderu script Windows mówi, że te same pliki juże są w folderze. Zależy mi na tym Solarisie bo to jest jedyny solaris urbino II generacji jaki znam w omsi 2.

Odpowiedz

#67

Są już w folderze, masz je podmienić...
:spi:
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN!
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH!
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA!

Odpowiedz

#68

Podmieniłem je ale problem nadal występuje. Nie wiem może to wina wersji omsi, mapy czy kompa...

Odpowiedz

#69

Coś mówisz robić źle skoro akurat to tobie nie działa, a innym działa:)
~~Jeśli pomogłem klknij rep+ ~~
[Obrazek: psiuk450x60.png]
Odpowiedz

#70

Probyłem rozwiązał się dopiero po wgraniu Wrocławia. :-D Tylko, że teraz na wyświetlaczu kierunków zamiast liter Y mam * a polskie znaki to zwykle odstępy.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości