| Polecane vFirmy | ||||||
|
Witam. Mam problem, otóż od dłuższego czasu szukam jakiejś aktywnej vFirmy w OMSI 2. Byłem kiedyś w vPKSZ ale teraz już tego nie ma. Szukam czegoś w tym typie. Może mi ktoś coś polecić?
Z góry dzięki!
Może nie jest podobne ale vBKM. powinno spełnić wszystkie wymagania
vbkm.pl Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.
vZTM Szczecin - Polecam. Dużo fajnych wozów, kilka nowych lini na FSz oraz suoer zespół. Z doświadczenia polecam Ci spółkę IREX, bo w SPAK są tylko SU12 i 18 (choć dla doświadczonych dojdzie vardzo fajna przegubowa hybryda allison), a w IREX jest dużo ciekawych modeli (większość Solarisy).
Jeżeli pomogłem, daj +rep
Dzięki za 100 +Rep!
![]()
Ja polecam warszawską vfirmę => http://www.vztmforum.waw.pl/new/
Ma dużo linii warszawskich: 114, 122, 124, 133, 149, 163, 194, 196, 206, 211, 262, 264, 320, 409, 519, 716, 900, N01, N85, a po za tym jest kilka modyfikacji na busy. Kiedyś miałem aktywny wkład w to forum, teraz już praktycznie zerowy, lecz polecam
Na vztm forum kliknąłem nie pamiętam hasła, wpisałem email i czekam bardzo długo.
Witam, poda ktoś wszystkie aktualnie działające vfirmy oraz które mają aktualnie rekrutacje.
Daj rep+ pls!
IziClickerek | ||||||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |


![[Obrazek: BFnBvGe.png]](https://i.imgur.com/BFnBvGe.png)