Problem z kierownicą - G29 |
Rozumiem, że nikt nie jest mi w stanie pomóc, no cóż trudno.. Troszkę śmieszna ta grupka, no ale cóz.
Śmieszne jest również Twoje przypominanie.
![]() 1. Skoro nikt nie odpowiada to chyba nie wie lub nie ma ochoty pomóc. 2. Jeśli tak nadal się dzieje to próbuj samemu zmieniać wartości o kilka cyfr wyżej, mniej i w końcu dojdziesz... (To nie 8.1 tylko zwrócenie uwagi) ![]() ![]()
Taki temat pojawił się na nieistniejącym już forum omnibussimulator, zrobiłem próbę z kierownicą Logitech DFGT i MAN EN92.
Synchronizacja obrotu DFGT z kierownicą busa była najlepsza przy takim ustawieniu: DFGT - 900 stopni w pliku model_EN92.cfg Axle_Steering_0_L 630 Przy innym autobusie (modelu kierownicy) może być ta wartość trochę inna, Trzeba próbować i tyle
PC: Asus G15DH (Ryzen 7 3800X, RTX 2060S 8GB, 16 GB RAM, 1 TB SSD).
Laptop: Asus G752VT (i7-6700HQ, GTX 970M 3GB, 16 GB RAM, 1TB HDD) ![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |