Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Projekt Ikarus


To jest najlepsze wnętrze autobusu jakie widziałem w OMSI. Świetnie wykonane fototekstury dają niesamowity efekt. Podłoga jest po prostu super, świetnie wygląda z tymi cieniami przy pierwszym nadkolu, w ogóle widać, że cała podłoga to jedna tekstura a zrobienie jej musiało być nie łatwe. Jedyny mankament jaki rzucił mi się w oczy to lekko zapadające się koła.
Odpowiedz


Mam jakieś nieodparte wrażenie że boki autobusu są zbyt pionowe, a szyby powinny być pod lekkim skosem. Może to wina perspektywy. Wóz cudowny. Jedyne co bym poprawił to mapowanie niektórych siedzeń, gdyż te guziki czy co to tam jest zachodzą za bardzio na boki, ale to już kosmetyka. Śliczności!
Marszałek polny Bernard Law Montgomery:
" Ja sam przebiłem sobie drogę przez Afrykę i uczestniczyłem w wielu bitwach. Myślę jednak, że to, co osiągnąłem, nie dorównuje temu, co osiągnął marszałek Rokossowski."
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2015, 18:11 przez Patrykos.)

(05.03.2015, 12:29)szmelcedes napisał(a): Mam jakieś nieodparte wrażenie że boki autobusu są zbyt pionowe, a szyby powinny być pod lekkim skosem. Może to wina perspektywy. Wóz cudowny. Jedyne co bym poprawił to mapowanie niektórych siedzeń, gdyż te guziki czy co to tam jest zachodzą za bardzio na boki, ale to już kosmetyka. Śliczności!

Kwestię pochyłu poprawiałem kieeeeeeeeedyś jeszcze przed wydaniem 260.04. Błąd pojawił się w momencie robienia pionowego słupka w narożniku we wnętrzu pojazdu. Był zbyt duży przechył. Teraz jest okej.
Odpowiedz


Model wygląda fantastycznie ! Fototekstury robią tu swoje:)! A dużo model ma wierzchołków na ten moment?:P
OS: Windows 11 Pro 64-bit
CPU: AMD Ryzen 7 7700
RAM: 32 GB Kingston Fury 6000 MHz
MOBO: MSI B650
GPU: AMD Radeon RX 7800XT 16 GB
D: 2 TB Kingston KC3000
Odpowiedz


Widząc co ten gościu wyrabia z tym Ikarem, założę się że ma mniej poly niż moje pierwsze ulice, znaki czy inne pierdółki do VBusa... I na pewno mniej niż Ikarus z Rosji;)
Odpowiedz


O, 4248! Miałem nadzieję, że się pojawi i się pojawił. Wyświetlacz jest bardzo ładnie zrobiony jak i reszta. Powodzenia!

P.S: Tabliczka z obsługą lewarka jest tam celowo?
P.S 2: Jaką skrzynię biegów będzie miał ten Ikar?

Pozdrawiam, Mervin.
blah
Odpowiedz


(05.03.2015, 05:09)Patrykos napisał(a): Voith D851.3 i ZF4HP500 (w zależności od wersji remontu).
Odpowiedz


(07.03.2015, 12:48)Mervin napisał(a): P.S: Tabliczka z obsługą lewarka jest tam celowo?

No tak.:) Przecież przed remontem to był lewarek.
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2015, 11:39 przez Patrykos.)

To już prawie koniec prac w kabinie.

[Obrazek: kab4248_jpg_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: kab4248a_jpg_300x300_q85.jpg]
[Obrazek: kab4248b_jpg_300x300_q85.jpg]
 Podziękowania za post: Aragok(+1)
Odpowiedz


Z tymi fototeksturami, przebiłes wszystkie modele!:) Brawo
OS: Windows 11 Pro 64-bit
CPU: AMD Ryzen 7 7700
RAM: 32 GB Kingston Fury 6000 MHz
MOBO: MSI B650
GPU: AMD Radeon RX 7800XT 16 GB
D: 2 TB Kingston KC3000
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
15 gości