| Projekt Wrocław | |||||||
|
Witam, na mapie skaczą mi autobusy czy to jest przegub czy też 12m. Mam zainstalowany patch 4gb, robiłem też optymizatorem tekstur, mam zmniejszony ruch AI i bez zmian. Ktoś wie jakie ustawienia dopasować? By nie skakały autobusy.
Cześć, zauważyłem w pliku logów, że ten błąd pojawia się coraz częściej.
230 08:21:55 - - Error: The file "" could not be loaded! 231 08:21:55 - - Error: The file "" could not be loaded! 232 08:21:55 - - Warning: Invalid Object: " 233 08:21:55 - - Error: You want to create vehicle - it is invalid! 234 08:21:55 - - Warning: Could not add unscheduled AI vehicle! Sam stwierdziłem, że brakowało wpisu dotyczącego tramwaju w pliku AIlist. Jednak mimo wprowadzenia tej zmiany, wspomniany błąd nadal pojawia się w logach. Czy ktoś miał już kiedyś podobny problem i mógłby mi pomóc?
Ogólnie polecam podmienić w pliku ailist te trefne mercedesy na te sobolowe solarisy. Zmiana dała mi automatycznie 10 FPS do przodu. Może zmniejszy imersję, ale dopóki występuje błąd z C2 to polecam to zrobić dla płynności jazdy.
To normalne, że po torowisku np w okolicy Placu Grunwaldzkiego jeżdżą pociągi (głównie kible)? I drugie pytanie - nie działa właśnie na tej mapie realna pogoda - w którym miejscu szukać problemu?
(09.03.2026, 17:27)Karo12 napisał(a):(03.03.2026, 10:21)Ikarus 132 napisał(a): 1. Przeskanuj mapę MapToolsem. Proponuje Blue Sky a nie maptols i usunąć wszystkie Polskie znaki. U mnie pomogło.
Witajcie,
w niektórych, większych miejscach na mapie trafiają się ogromne spadki FPS, do dosłownie wartości rzędu 1 czy nawet 0,5 FPS przez co autobus zaczyna skakać i gra staje się niegrywalna. Zmniejszyłem max. ilość ładowania obiektów, mam 4gb patch, włączyłem też zmniejszoną wielowątkowość ale nic. Jest jakiś sposób na optymalizację tego?
Zapowiedzi WESTU nie działają w żadnym moim autobusie (Citybus i Solbus). Wyświetlacze działają, ale w Solbusach nie ma polskich znaków, a także liter X i V- NP. 140 ŚLAZOWA wygląda 140 LAZOWA. Dodatkowo w Citybusach przystanki nie przełączają się automatycznie.
W pliku logifile.txt OMSI szuka m.in. 147.03 wav, którego nie ma w paczce. Z kolei w połowie drogi na Lini 140 KWISKA- ŚLAZOWA między KWISKĄ, a HALA ORBITA NŻ ()ja wiem- w połowie drogi gra się przycina to wszystkie moje pojazdy jakby tak skakały. Jakieś pomysły jakby to naprawić?
Mam chyba jakiś błąd na mapie czy n scenerii, albo nie wiem o co chodzi. Bo jak chcę ruszyć autobusem (*SOLBUS lub CITYBUS) to autobus albo zaraz po ruszeniu albo zaraz po wybraniu pojazdu albo w momencie wyboru rozkładu jazdy jakoś dziwnie skacze i gra się zacina. Co więcej- pojazdy AI też wtedy jakoś dziwnie podejrzanie jeżdżą. Przy okazji. czat GPT twierdzi, że mogę mieć błędny plik ailist.txt, sceneryobjects, albo coś takiego.
Ja chcę normalnie grać !!! Ma ktoś pomysł, jak to naprawić?
| |||||||
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |

