Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Solaris Urbino III Pack (Sobol3D)

#31

(14.05.2026, 19:06)kapi199 napisał(a): Mam proble, gdy zaczynam ruszać autobusem jedzie bardzo wolno. Jest to mój problem czy po prostu jakieś opcje są tego?

Sprawdź, czy masz na pewno wrzucony bieg, bo mi kiedyś wrzucało niewidzialny bieg 2, bo był pod tą samą komendą, co 2 drzwi
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości