Tablica R&G v1.1 - wersja exe | |||
Była wersja web'owa, więc przyszedł czas na wersję exe, czyli 'następca' dawnego TabSim'a. Jest to mój tak naprawdę pierwszy program w języku C# i myślę że większość funkcji udało mi się odwzorować
![]() Funkcje: - Ustawienie własnej linii, kierunku, trasy oraz nr kierowcy - Konfiguracja wyświetlanych wartości - Odczyt i zapis wariantów (aby nie trzeba było wszystkiego pisać od nowa) - Ukrywanie i pokazywanie interfejsu programu (sama tablica lub wszystko) W przyszłości - Ustawienie własnej daty i godziny - Ustawienie 'reklamy' - Ustawienie czasy wyświetlania poszczególnych faz wyświetlania ![]() ![]() Mam nadzieję że program umili wam granie w OMSI ![]() Nie wiem jak na program będą reagować antywirusy, proszę pisać w tym temacie. Program może wymagać czasem paru prób uruchomienia (lub uruchomić w trybie zgodności Win7) Program wymaga .NET Frameworka w wersji 4.5.1 lub wyższej. Update: 04.12.17 Dodano możliwość wpisania własnej godziny i daty. Dodano wybór między "Przebieg trasy:" a "Trasa:". Uzupełniono imieniny. Update: 10.12.17 (23:00) Dodano synchronizację z IBISem w OMSI. (dzięki @MichauSto) Poprawiono pozycjonowanie czcionek oraz ich wielkość. Download Nowy Manual
@up: No, przepisać trasę i kliknąć "ukryj ramki".
Fajna rzecz, przypomina się TabSim i zabawy z tym programem. Brakuje mi osobiście możliwości zmiany poznańskiego "Przebieg trasy" na "TRASA:". Drobny bug: kiedy mamy długą nazwę końcówki, "strzałka" przewija się razem z nią, a powinna zostać statycznie ![]()
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
@Goppel, o strzałce wiem i były problemy z tym by sam kierunek nie przenikał przez np linię, więc póki co zostaje jak jest. O 'przebieg trasy' pomyślałem dosłownie przed chwilą i w kolejnych wersjach myślę że dodam takową opcję zmiany.
Jak przełączyć z trybu ukrytych ramek z powrotem na programowanie kierunków?
@gryf114: Ja mam avasta, ale on mi nic nie powiedział, że to wirus ![]() ![]()
@up: Po lewej stronie tablicy jest mały napis 'pokaż' klikając w niego tablica powraca do poprzedniego stanu
![]()
Mam małe pytanko. Czy będzie może wersja poznańska (czyli obecna) i standardowa, z "TRASA" zamiast "PRZEBIEG TRASY" jako oddzielne aplikacje?
No i czy będą także inne wersje językowe? Po za tym, fajny mod i na pewno będę z niego korzystał ![]()
McAfee widzi to jako czysty plik. Z kolei u mnie trzeba uruchamiać program jako administrator, a czasami nie.
Pomogłem, lub spodobała Ci się moja praca? - daj rep'a! +200 Rep
![]() Dowiedz się więcej o moich projektach na FB! | |||
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |