Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Wasze screeny z gry V


Dziś Jelczem PR110 po Wałbrzychu w malowaniu PKM Świerklaniec #1417.
[Obrazek: d42a3f956494f.jpg]

[Obrazek: 9ff44162a0628.jpg]
Dziękuje wszystkim za 190 pkt. Podziękowań
 Podziękowania za post: zenek1000(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: zB9EPXv.jpeg]
 Podziękowania za post: AB99(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: Jwpr9Gs.jpeg]
Mapa: Add-on Thüringer Wald
Autobus: Autosan H9-21.41 by bad4ever
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Odpowiedz


[Obrazek: X3cWpPR.jpeg]
Mapa: PKS Węglin
Pojazd: MB Sprinter by Sobol

 Podziękowania za post: hubertomsi(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: V5QtNAQ.jpeg]
Mapa: Radom
Pojazd: Solaris Urbino 12 IV Electric

Odpowiedz


Dziś Irex-owym wozem po Radomiu.
[Obrazek: a8139859778a3.jpg]

[Obrazek: 2975e8df74a19.jpg]
Dziękuje wszystkim za 190 pkt. Podziękowań
Odpowiedz


[Obrazek: vTtvgQD.jpeg]
 Podziękowania za post: Konduktor5-8(+1)
Odpowiedz


Jest majówka, są działki:D
[Obrazek: 61Wc0RV.png]
Mapa: GKA Bukowiec (WiP)
Autobus: Neoplan N4016td by Manek (Patreon)
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
 Podziękowania za post: hubertomsi(+1) , adamets2(+1) , Ottbert(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: 0Hj4K0j.jpeg]

[Obrazek: 1yPLK8Y.jpeg]
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2026, 13:58 przez Ghost Rider.)

Dziś SU10 na linii 20 w Radomiu.
[Obrazek: 6c27944d7ac91.jpg]

[Obrazek: 91893fb8408f4.jpg]
Dziękuje wszystkim za 190 pkt. Podziękowań
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
11 gości