Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


Wasze screeny z gry V


[Obrazek: 40127629882550235416.jpg]

Wycieczka seniorów z Węglina do Katowic przez Bytom
Odpowiedz


[Obrazek: 83412283094724436448.png]

Najnowszy narybek PKSu Węglin podczas realizacji kursy Węglin D.A. - Golczewo PKP
Pojazd: Mercedes-Benz Travego
Mapa: Golczewo
Odpowiedz


Niestety nie umiem wgrać wrocławskiego malowania do tego a szkoda bo by oddało: CH Korona Wrocław Ul. Bolesława Krzywoustego
[Obrazek: Jnbethg.jpeg]
 Podziękowania za post: Danool(+1) , AB99(+1)
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.05.2026, 22:19 przez Ghost Rider.)

Dziś na linii 318 w Bad Hugelsdorf.
[Obrazek: de5d2ecefd57f.jpg]

Dziś również zaliczyłem łączenie linii 303/306 w Bad Hugelsdorf.
[Obrazek: c8d927fa844b3.jpg]

[Obrazek: 402fa46ae51ed.jpg]
Dziękuje wszystkim za 190 pkt. Podziękowań
 Podziękowania za post: Danool(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: tGmW8vQ.jpeg]

 Podziękowania za post: hubertomsi(+1)
Odpowiedz


13 dzień maja:-)
[Obrazek: nBCoG0p.png]
Mapa: GKA Bukowiec (WiP)
Autobus: Neoplan N4016 by Manek (Patreon)
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
 Podziękowania za post: hubertomsi(+1) , adamets2(+1) , Ottbert(+1)
Odpowiedz

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2026, 23:15 przez Goppel.)

[Obrazek: mrOtgqS.jpeg]
[Obrazek: wORGetx.jpeg]
[Obrazek: jPDAu7m.jpeg]

Tettau | Neoplan N4416 by @Sobol3D

[Obrazek: LVqJIAs.png]
Projekt Wrocław | Solaris Urbino 12 by @kuwwer11
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA

 Podziękowania za post: AB99(+1) , AdamAkaAndrzej(+1) , Danool(+1)
Odpowiedz


[Obrazek: jki4sgI.jpeg]
Mapa: Warszkowo
Pojazd: Solaris Urbino 12 IV New Electric

Odpowiedz


Dziś Katowickim Ikarem po Radomiu.
[Obrazek: 4d875e902f2bd.jpg]

[Obrazek: 21f5efbcafa03.jpg]
Dziękuje wszystkim za 190 pkt. Podziękowań
Odpowiedz


Najpiękniejszy miesiąc maj:D

[Obrazek: 3WNevUp.png]
[Obrazek: kU52Dge.png]
Mapa: Addon Las Turyński [DLC]
Autobus: Autosan H9 by bad4ever

[Obrazek: rCO32Zr.png]
[Obrazek: CDr2jKw.png]
Mapa: GKA Bukowiec [WiP]
Autobus: Neoplan N4016td by Manek
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
 Podziękowania za post: hubertomsi(+1) , Danool(+1) , Ottbert(+1)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości