Widoczne warny dla userów |
Witam!
Już kiedyś poruszałem ten temat na SB, ale pozwolę sobie go mocniej uargumentować i rozwinąć. Chodzi mi o uwidocznienie poziomu ostrzeżeń dla innych userów oraz o wpisywanie w edycji posta informacji, że otrzymał ostrzeżenie. Dlaczego? W tej chwili informacja o otrzymaniu ostrzeżenia jest dla interesanta, na którego ostrzeżenie podziała, lub nie. Wbrew pozorom większość userów nie lubi dostawać ostrzeżeń, ale nie mają pojęcia za co i kiedy ktoś inny dostaje ostrzeżenie, więc nie może być to dla nich samych informacją, czego lepiej nie robić. I tutaj dam przykład, często userzy pytają o daty wydania, powielają pytania na które odpowiedź padła 2 strony wcześniej, bo nie chce się czytać i zazwyczaj każdy taki post ląduje w koszu. Tyle widzę ja, tyle widzi inny user. To, czy ktoś dostał za to warna, czy nie, po pierwsze, nie jest widoczne i co za tym idzie, po drugie, nie uczy nikogo co grozi za łamanie regulaminu. Gdyby każdy widział, że za taki post ktoś dostał 50%, mogłoby to jako-tako działać na świadomość, że jednak coś tu jest karane, a tak nie raz byłem świadkiem postów typu "wiem, że nie wolno pytać, ale kiedy przewidujesz datę wydania?". No aż się prosi o edit w treści tego posta "świadome łamanie regulaminu: +50%", niech to będzie przestrogą dla innych... Pozdrawiam.
!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!
PCB: Gigabyte GA-970A-DS3 CPU: AMD FX-8350 @ 8x4.4GHz + Raijintek EreBoss RAM: 8GB RAM DDR3 GPU: Sapphire Radeon RX480 Nitro+ 8GB PSU: Corsair TX850M OS: Windows 10 Pro x64 Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA Find me on: fb.me/mattezpl
Ze względu na ogrom prac i działań dotyczących Pikniku - zajmiemy się tym już po nim.
Co do "widoczności" nie wiem, czy w ogóle jest taka możliwość w MyBB, znam już ten skrypt dość dobrze i wydaje mi się, że wchodzi w grę jedynie opcja "Mogą dodawać ostrzeżenia innym użytkownikom?" w ustawieniach grupy i dopiero wtedy poziom ostrzeżeń byłby ogólnie widoczny. No, ale to głupota, bo wtedy wszyscy mogliby wszystkim wlepiać warny ![]() Jeśli z technicznego więc punktu widzenia uda się wykonać tylko "pokazywanie", wtedy nad tym pomyślimy. Jeśli chodzi o wpisywanie w komentarz, zwykle staram się to robić, ale generalnie takiej reguły nie mamy. Myślę, że to dobry pomysł.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA
Przepraszam, że się wtrącę ale nie jestem pewien czy rozumiem. Chodzi aby poziom warn był pokazywany pod podziękowaniem (zdjęciem) czy pod postem? Jeśli chodzi o tą 1 opcją to nie ma w tym problemu, ale jaki to miało by sens.
Dla uściślenia, chodzi o to, by osoba wlepiająca warna pisała o tym w poście, który jest nagradzany warnem i rownież aby warny były widoczne w profilu usera
Wysłane z mojego ZTE BLADE III za pomocą Tapatalk 4
!NIE POMAGAM NA PW - OD POMOCY JEST FORUM!
PCB: Gigabyte GA-970A-DS3 CPU: AMD FX-8350 @ 8x4.4GHz + Raijintek EreBoss RAM: 8GB RAM DDR3 GPU: Sapphire Radeon RX480 Nitro+ 8GB PSU: Corsair TX850M OS: Windows 10 Pro x64 Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA Find me on: fb.me/mattezpl
No bo dajmy na to jakiś autor autobusu/mapy do Omsi, który powierza komuś swoją pracę chciałby widzieć czy ma i za co ten ktoś warny, wtedy może dać mu ocenę, może trochę pochopną, ale zawsze to mu pomoże stwierdzić, czy jest ryzyko wycieknięcia modelu.
![]() |
Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
1 gości |