Witaj na Forum! Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania. Stwórz konto  


[usunięto] VMPK MIKOWO-Nowa firma do Virtualbus

#1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2013, 23:07 przez skawek.)

Witam! 01 Smile
Mam przyjemność opowiedzić a także zachęcić wszystkich obecnych do nowo powstałej vfirmy: vMPK MIKOWO. Celem naszej firmy jest umożliwienie wszystkim większego realizmu gry, którą jest vBUS. Nasza kadra jest pozytywnie i przyjaźnie nastawiona dla nowych jak i starych graczy.

Firme oparliśmy na mapie Mikowa v2, ze względu na prostote i działalność mapy. Mamy tu sporo linii: dziennych, nocnych, szczytowych jak i pośpiesznych. Bardzo zbliżoną do żeczywistości game rozkładów i brygad. W ofercie mamy też linie specjalne: jak: Awaryjne dzienne i nocne, czy okolicznościowe.

Tabor naszej firmy oparty jest zarówno o nowoczesne jak i tradycyjne wozy jak Volvo 7700A, Jelcz 120M czy Ikarus 280.70E VOITH. Mamy jedna zajezdnie znaną graczą napewno.

W obecnej chwili przyjmujemy do pracy w szczególności kierowców. Ale szukamy też:mechaników,mappera, nadzorców ruchu,Dyspozytora i Technicznego
To tyle o vfirmie mamy nadzieje, że zachęciliśmy do odwiedzenia naszej strony i rejestracji. Życzymy szerokiej i bezkolizyjnej drogi. Ja jestem dyspozytorem i rozkładowym naszej strony.

Link : [wymoderowano]
Kontakt:
GG:9441254

/ A ja uprzedzam, że jeśli to kolejna dziecinada - wątek wyparuje szybciej niż się pojawił. - skawek /

#2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2013, 21:38 przez skawek.)

Błędem było podawanie tego samego numeru GG z innego konta... Dziękujemy Panu za współpracę.

Wątek został przeniesiony do Kosza z powodu naruszenia Regulaminu bądź zasad działu.
♪ "Nie pytaj mnie, wiem tyle co i ty" ♪

Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj koniecznie REGULAMIN
Jeśli masz problem techniczny, zapoznaj się z ZASADAMI DZIAŁÓW TECHNICZNYCH
Jeśli chcesz podzielić się dodatkiem, zapoznaj się z REGULAMINEM DZIAŁU POBIERALNIA





Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości